Kde mám nahlásiť týranie psa?

eminaaaa
30. júl 2021

Ahojte. Idem si po radu. Vedeli by ste povedať kde mám nahlásiť týranie psa ? 🐕
Ďakujem za odpovede 😊

lucinka33
30. júl 2021

mestská polícia

zuzka_99
30. júl 2021

Skús zvieracieho obmudsmana 🙂
http://zvieraciombudsman.sk/

negymama
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cacianka
30. júl 2021

Sloboda zvierat

ivanka12311
30. júl 2021

Polícia nenechaj to tak môžeš mu tým zachrániť život... tiež keď to vidím aj včera v televíznych ten psík ako dopadol mne sa nožík vo vrecku otvara😤

ivanka12311
30. júl 2021

@negymama chcela sa len poradiť, potom tie zvieratá žiaľ tak aj končia...

negymama
30. júl 2021

@ivanka12311 mne je tiez luto zvierat, som za, nech sa to hlasi, my sme tiez milovnici maciek a mame aj psika. Len som reagovala na to, ked sa niekto pyta ci nahlasit tyranie deti, tak nechaj to tak, nestaraj sa o druhych...

radsej sa 10x starat nepravom, ako raz ignorovat a tyranemu cloveku ci zvieratu sa nedostane pomoci.

ewwe
30. júl 2021

sloboda zvierat alebo skus vas utulok niekde poblizku, hlavne konaj rychlo

sisabe
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tara42
30. júl 2021

@eminaaaa SOS linka 0907 332 835 alebo Sloboda zvierat

ki_ki2
30. júl 2021

Ahoj môžeš sem napísať svoj podnet ak vieš že niekto týra psíka prípadne je v nepriaznivých podmienkach info@zvieraciombudsman.sk

ki_ki2
30. júl 2021

@negymama trápna odpoveď .

eminaaaa
autor
31. júl 2021

@ki_ki2 ďakujem dnes tam idem volať už sa nemôžem prizerať na toho psíka ako ho bijú ani papať mu nedávajú ja som mu včera bola dať aspoň vodu a granulky.
Srdce mi trhá od žiaľu 🥺😭 keď vidím tie psíky a tým ľuďom by som to isté urobila to čo oni urobili psíkovi bola by som zvedavá ako by sa cítili

ki_ki2
31. júl 2021

@eminaaaa ak máte možnosť , pri tejto činnosti tých " ľudí " ich natočiť natočte ich a zdokumentujte to . Následne napíšte podnet a nahláste to polícii s tým materiálom . Musia to riešiť . Sama nechápem načo si takí ľudia zaobstarajú psíkov .. dúfam že sa im to vráti 3 násobne.

tara42
31. júl 2021

@eminaaaa volajte tam prosim.