Kde kupujete pracovné nohavice nižším mužom?

katka2984
5. máj 2023

Ahojte,
manžel má 169 cm, postava akurát a má obrovský problém kupit si pracovne nohavice a vlastne aj normálne 🙂. Všetko na ňom visí. na zadok a brucho je mu dobrá tá bežná veľkosť 50 al. 52. Avsak pri bežných dlzkach mu to od stehien odstava, lebo je to jednoducho na vyssieho chlapa. Uz som pol dna stravila surfovanim a neuspesne - nasla som len 1 stranku, kde jedny pracovne nohavice stoja 75€, a maju teda aj vyyslovene pre nizku postavu.

Ďakujem za rady

rebrambora
5. máj 2023

Engelbert Strauss

anjelicek26
5. máj 2023

Myslis skutocne pracovne - pozri firmy, ktore siju oblecenie pre poziarnikov, vacsinou maju siroku ponuku a to aj pre mladych hasicov od deti po mladistvych... moji maju poziarnicke uniformy od mala a teda aj pracovne nohavice k tomu patria a su velmi kvalitne...

katka2984
autor
5. máj 2023

@rebrambora ano, to su tie drahe, este jedny by sme asi zvladli, ale dalsie dvoje potrebuje na spinavsiu pracu a to jednoducho by bolo pre nas vela,...

katka2984
autor
5. máj 2023

@anjelicek26 dakujem, idem posurfovat

katka2984
autor
5. máj 2023

@rebrambora - nasla som tam teda aj trochu lacnejsie, idem objednat na skusku jedny za 50€, lebo tie jednoduchsie - to je fakt hruuza 😀

dadis
5. máj 2023

@katka2984 A nedaju sa podsit?

rebrambora
5. máj 2023

@katka2984 ja pracujem na stavbe a popravde nic ine sa mi takto neosvedcilo. Su top. Vsetko co odtial mam. Ak je to do prace zamestnavatel to musi preplatit.

katka2984
autor
5. máj 2023

@dadis dajú, ale vyzerá to divne, tie nohavice sú jednoducho inak site-nihy sú široké, a keď sa to podšije- kolenova časť je u neho na holennych kostiach 😀

katka2984
autor
5. máj 2023

@rebrambora oni sú takí tvrdihlavi v tej práci. Lebo oni majú svojho dodávateľa a hotovo.,,, keď sa ti neľúbi, tvoja vec