Kde kupujete podprsenky na malé prsia?

blondinka95
15. nov 2021

Ahojte, odjakživa mám malé prsia, ale v posledných mesiacoch ako som schudla sú mi aj Áčkové košíky veľké. Mám rada push up-ky a teraz mám problém zohnať takú ktorá mi nie je veľká. Predtým som si vedela kúpiť v HM ale teraz nič nemajú a to som pozrela vo viacerých mestách, takisto Tezenis na ktorý som sa spoliehala.. Nechcem nosiť braletky, tých mám dosť ale to si dám tak doma ale nie keď niekam idem. Moje sebavedomie ide do bodu mrazu..

blondinka95
autor
15. nov 2021

@blondinka95 teda calzedonia nie tezenis

simca06022011
15. nov 2021

astratex si natukaj, tam maju vsetky velkosti a milion druhov.

blondinka95
autor
15. nov 2021

@simca06022011 majú aj kamenny obchod? Tam som raz objednávala sexy prádlo na Valentína a tiež som posielala naspäť lebo nesedelo.

enoula
15. nov 2021

Pozri lindex

katulastraka
15. nov 2021

@blondinka95 prave v tom tezenise by si nasla. Maju aj AA velkosti. To su tie naozaj mini

eeffka
15. nov 2021

HM kedykolvek tam pridem mam pocit ze nevideli poriadne kozy 🤣☝️same mini pidi podprsenocky

simca06022011
15. nov 2021

@blondinka95 urcite nemaju, ved si pozri na nete. Treba si viac kusov, viac druhova a velkosti poobjednavat a skusat. Nemas sancu inde viac druhov nakupit ako tam z eshopov. A kamenne obchody ak chces, tak nejake co sa specializuju na spodne pradlo, kde ti predavacka vie aj poradit/objednat. na taketo male prsia, si kamoska kupuje podprsenky s gel.vypchavkami, pretoze ona sa "smeje" ze kosiky uz do minusu by jej mali ist. Tiez musi proste len skusat. Dcere kupujem v lindexe ale ona skor take tielkvoe, braletkove.. tak mozes aj tam skusit, aj v kazdom takomto obchode, mne vsetky tie podprdy tam pridu rovnake, strihmi, velkostami... . Ale podla mna je specializovany obchod na podprsenky (hlavne ak chces nejake pekne/luxusne) jedina moznost.

hyta
15. nov 2021

Pozri si zn. Lormar double push-up.

jablkovastrudla
15. nov 2021

Mam 75a a kupujem v h&m, tam vzdy maju na tie moje lentinky 😀

ninapat
15. nov 2021

V Pepcu v detskom oddeleni :D

alexandra2468
15. nov 2021

Tezenis

sandra151
15. nov 2021

Lormar z internetu alebo new yorker

falbala132
15. nov 2021

HM a Victorias secret

mischelin999
16. nov 2021

Normalne v obchode 🙂 Ak natrafim na taku ktora sa mi paci vacsinou maju aj moju velkost. Skor si myslim ze zienky s vacsimi prsiami mavaju s tymto problem.

miskaradko
16. nov 2021

@blondinka95 reserved kupujem dcerke

richie233
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alfonzia10
9. jún 2023

Skusim ozivit temu. Kde kupujete podprsenky na naozaj male prsia, ktore visia, hore v podstate nemam objem. Velmi vykrojene podprsenky mat velmi nemozem, lebo z takych sa mi akoby koza prelieva, vacsie cisla mam zas prazdne. Push-upky vobec nechcem. Chcem dobre padnucu nie prilis vystuzenu podprsenku. Kde, prosim vas, kupujete? Na cene mi uz nezalezi. Dakujem

alfonzia10
9. jún 2023

Doplnim, ze idealne v BA