Kde kupujete plavky za rozumnú cenu?

mizu89
8. jún 2023

Ahojte baby keďže sa blíži leto tak poraďte kde ste si kupovali plavky za rozumnú cenu.Myslim tak že spodok a vrch po cca 10€.Zháňam spodok brazilky čierne a vrch hocijaký farebný ale s volánikmi a kde je možné dať výplň.Dost som schudla a aj z pŕs išlo dole a teraz problém kúpiť si plávky.Prsia mám možno medzi 0-1.Čiže len také šunky 🤣Preto tie volány.Kukla som v New Yorker,KiK cez internet H&M,C&A a nič 😞

babovka2321
8. jún 2023

@mizu89 tezenis vyskusaj

mizu89
autor
8. jún 2023

Ešte doplním toto sú tangá, normálne alebo brazil?

felicita2
8. jún 2023

shein

zuzubb007
8. jún 2023

Za tu cenu nikde nic normalne, co bude vyzerat a nerozpadne sa ti, ked uz calzedonia mam len z tade roky, radsej dat 40 euro ale vydrzia x rokov a farba nezmizne, z inych obchodov mam skusenost po tyzdni pri mori bez farby otras

daduska6199
8. jún 2023

Ja som minulý rok kupovala v Kiku za 10€ 😊 skús tam ísť osobne možno niečo nájdeš 😊 alebo poprípade NewYorker vrch a spodok za 20€

tosomja
8. jún 2023

Ja som si kúpila v cinaku za 15€ minulý rok, teraz za 25€. Ja si zase neviem vybrať z tých menovaných obchodov, nič mi nesedí. Dcére v newyorkery za 12€ spodok, 12€ vrch. A mali aj so strapcami, volánikmi, aj s vypchavkami, aj bez.

felicita2
8. jún 2023

https://eur.shein.com/Plain-Ruffle-Bikini-Botto...
doprava je nad 9 € zdarma a dodanie cca 10-14 dni

puertorico
8. jún 2023

určite tezenis

ninusa221
8. jún 2023

Určite SHEIN nebude ich mať každá iná a je si z coho vyberať. Ja som bola aj v bepone a tam sa mi nikdy nič tak nepacilo.

mizu89
autor
8. jún 2023

@felicita2 to je Čína?to sa treba zaregistrovať a zaplatiť prevodom?

mizu89
autor
8. jún 2023

Baby ešte som spodok našla v decatlone,gate,Takko ale ani za svet neviem ktoré sú brazil.mne to príde medzi klasika a brazil.ked ani popis nieje na vysačke🤷

mandzula
8. jún 2023

Skús napriklad Bonprix, ja mam odtial plavky za par supov, drzia roky rokuce, zvladli more aj termalne kupaliska. Pri niektorych sa da separe objednat vrch a spodok.
A Tezenis este, odtial sa tiez celkom osvedcili.

mandzula
8. jún 2023

@felicita2 objednavas si od nich a si spokojna?

mizu89
autor
8. jún 2023

Baby toto sú brazil alebo klasik

felicita2
8. jún 2023

@mandzula tie mentolove konkretne mam, este som ich neskušala vo vode 🙂 ale sedia dobre. treba čítat stale popis , zloženie a recenzie . v aplikacii ked si stiahnes, vies si nastaviť češtinu...a ano platba je kartou

mandzula
8. jún 2023

@felicita2 ďakujem.🙂

felicita2
8. jún 2023

@mizu89 ano čina, ale skoro všetko, čo kupiš za drahe peniaze v obchodoch , maš vyrobene v čine ...tam sa daju najsť aj lepsie kusky , fajn material a za lacny peniaz. Na fb je aj skunina - shein a tam davaju aj baby recenzie, popr. aj predavaju čo im nesadlo velkostne....

felicita2
8. jún 2023

https://eur.shein.com/Random-Tropical-Print-Tie...
a tieto su fakt že dobry plavkovy material pevny, nohavičky dvojvrstvoje urcite nepresvitaju ...len mne vrch až tak nesadol dobre ako tie mentolove...ale su velmi pekne...len v nich velmi nemam prsia 🙂

felicita2
8. jún 2023

@mizu89 ak nechces činu tak kupovala som si predtym v HM mali perfektne s push up vrchom- mam 2 a su stale super, alebo este double push upa talianske Lormar

felicita2
8. jún 2023

@felicita2 ale aj tak všetky tie hm....značky - obchody su vyrobene v čine 🙂

mizu89
autor
8. jún 2023

@felicita2 Proti Číne nemám nič.spodny diel by som aj našla ale vrch s volánikmi volako nie.a to sa treba registrovať a zaplatiť hneď?ak som pochopila nákup nad 9€ a pošta grátis?
A dodanie???
Už som pozrela aj na FB shein a veru nič som nenašla žiadne plavky môjho typu čo predávajú baby

kik2022
8. jún 2023

@mizu89 Ja tiež kupujem už len zo Shein. Nebudem dávať 40 alebo 50 eur za plavky. Tam ich kúpim za 10 alebo max 15 (drahšie som si nekupovala) a sú všetky super. Sedia mi pekne na postave a tiež mám malé prsia. Vždy mi balík prišiel tak za 2 týždne.

felicita2
8. jún 2023

@mizu89 na sheine najdeš aj s volaikmi 3D ...aké chceš. Najednoduhsie je si stiahnuť aplikáciu Shein ak nevieš anglivky dá sa nastaviť jazyk čeština a platba normálne kartou ako aj v iných eshopoch

mizu89
autor
8. jún 2023

@felicita2 tak toto je pre mňa španielska dedina 🤣
Platbu kartou cez internet som ešte asi nikdy ani neabsolvovala.😁
Vždy platím platba na dobierku

felicita2
8. jún 2023

@mizu89 na dobierku sa nedá

mizu89
autor
8. jún 2023

@felicita2 skúsim ešte na tom bazari zo sheinu či niekto neponúkne.ako dačo som uz aj našla a fakt brazilky tam po 5€ a tu tezenis 10€
A plavky cca 10 a tu raz toľko 🙆
Ak som dobre prečítala tak dodanie cca do 2 týždňov?

felicita2
8. jún 2023

@mizu89 ano

mizu89
autor
8. jún 2023

@felicita2 tak som to skúsila tak som zvedavá kedy to príde.na začiatok 10€.este sa chcem popýtať dá sa sledovať zásielka ?