Kde kupujete pánske tepláky?

chrobacik41
17. nov 2020

Ahojte žienky, idem sa poradiť.kde kupujete normálne tepláky pre vášho mužíčka? Zháňam pre môjho ale všade kde som zatiaľ pozerala sú všetky dole s patentom ale normálne bez patentu neviem nikde nájsť. Minulý rok som mu kúpila dvoje lonsdale a tie sú stále ako nové vôbec sa nezmolkujú sú perfektné a kvalitné. A sú dole bez toho patentu. A teraz skoro všetko s patentom no to mi nebude nosiť. Tak sa chcem opýtať kde by som mohla ešte pozrieť už som toho strašne veľa pozrela a nic som nenašla. Ďakujem za rady.

mirka807
17. nov 2020

@chrobacik41 skus kuknut lidl 🙂

chrobacik41
autor
17. nov 2020

@mirka807 bola som všetky majú s patentom a velkost xxl vypredané väčšinou 😒

petamich
17. nov 2020

@chrobacik41 skus lidl shop 🙂 online maju kopu veci, co v obchode ani nemaju alebo je vypredane, pripadne este bonprix

chrobacik41
autor
17. nov 2020

@petamich pozerala som aj eshop a všetky tie vacsie velkosti nie sú 😒

petamich
17. nov 2020

@chrobacik41 ajaj :( mne sa celkom aj ten bonprix paci alebo aj tchibo ma dobre taketo veci

kristina.jo
17. nov 2020

Ahoj. Ja ma presne ten isty problem. Naposledy som kupila muzovi aj synovi v Tako.... Bolo to to asi pred 4 mesiacmi, ale mali vsetky velkosti aj 2-3 farby 😉

chrobacik41
autor
17. nov 2020

@kristina.jo nechápem to ako keby teraz vyrábali len teplaky s patentom tak mi to pripadá ale tie klasické bez patentu že vôbec 🙄

abab
17. nov 2020

@petamich Presne tak, bonprix v tejto dobe najlepšie. Ja od marca nakupujem tam. Nebehám kvoli handrám na doma po obchodoch. A teplákov tam majú kopec s patentom aj bez. Minule som riskla a kúpila som manželovi aj rifle. Uvidíme koľko vydržia, ale sedia super. Aj z Lidl-shopu máme dobré veci.
@chrobacik41

hettinka
17. nov 2020

@chrobacik41 sportisimo má veľký vyber. S patentom aj bez.

brusnatanecnica
17. nov 2020

mark and spencer e shop

marianeta
17. nov 2020

@chrobacik41 tiež neviem kúpiť pánske tepláky..Buď majú slim strih a ak nie tak sú zvnútra pocesane a v Tom by mu bolo už teplo..

diewcatqoo
17. nov 2020

Ahoj, tiez sa tu pripnem, lebo riesim rovnaky "problem". Manzel nechce ani vidiet teplaky s patentom a mam pocit, ze uz nikde nepredavaju bez patentu. Naposledy som kupovala niekedy v januari v Lee Cooper a odvtedy neviem nikde zohnat bezpatentove.
A pod stromcek si zelal nove teplaky 😐

kyvetka
17. nov 2020

@mirka807 @chrobacik41 posledne roky kupujem teplaky len v tchibe,velkosti dostatocne a realne,ceny primerane a hlavne pohodlne a manzelovi sa pacia. Zasobujem uz aj svagra,deda a vacsinu panskeho osadenstva na vianoce :D pre lepsiu cenu odporucam sa tam zaregistrovat - zadara dodanie a kopa zliav

chrobacik41
autor
17. nov 2020

@kyvetka ďakujem, už som pozerala a teplaky tiež na patent sú tam ani jedny bez patentu neviem či sa prestali vyrábať alebo čo

hettinka
17. nov 2020

@marianeta skus v Slovenka. Ja som mužovi tam kúpila tenké tepláky, bez zateplenia.

alena0305
17. nov 2020

@chrobacik41 Lonsdale tepláky sa dajú kúpiť na Sportsdirect.com ( dovoz z Anglicka cca 12 eur). Treba spraviť väčšiu objednávku aby sa to oplatilo. Ale aj iné značky sú tam lacnejšie. Platbu stiahnu kartou a príde to 7-10dní

cacianka
18. nov 2020

Miletička

jana_eyre_2
18. nov 2020

Ja nechcem vyzerať že robím reklamu, ale už skoro všetko kupujem na sportissime.. 😅 (už som pár krát niekomu tu vravela aj čižmy pre deti som kúpila, aj tenisky a tak) podľa mňa majú super výber a ceny.. muž si odtiaľ tepláky moc obľúbil.. ale má aj z Lidla a decathlonu..

jana_eyre_2
18. nov 2020
terka224
18. nov 2020

@chrobacik41
Skus Atlas for Men. Mama tak kupuje tatovi a ma troje odtiaľ bez patentu 🙂

engynka
18. nov 2020

V C&A som videla aj bez patentu.

chrobacik41
autor
20. nov 2020

@jana_eyre_2 dakujem ale nie je velkost xxl a to je problém aj s mikinami v tejto velkosti 😒