Kde kupujete oblečenie pre deti vo veku 4 -7 rokov?

vierocka1981
11. jan 2023

Kde kupujete oblečenie dievcatam vo veku 4 až 7 rokov? Nemusí byť značkové...Ďakujem.

katkaseiner
11. jan 2023

mam 7rocneho, vacsinou v Takko... ale teda je to chalan a tam na neho maju super veci... v tomto rozmedzi maju krasne veci aj v Tescu - fakt kvalita a cena vyborna. Ja vobec nenakupujem v obchodoch typu Kik a Pepco.

lenkadenisa
11. jan 2023

Keďže pre moju sú to jednorazovky, tak Pepco, Kik, Tesco. Ona všetko zničí. Ale Aj v sekáči sa dajú nájsť pekné kúsky, keď príde tovar.

anicka176
11. jan 2023

@vierocka1981 tu na MK, second hand, Lindex, Reserved, Tesco, Pepco a Sinsay skôr na "parádu" pre dcéru keď chce nejaké nové šaty, sukňu.... Podľa toho o aký kus odevu ide a akú kvalitu a cenu hľadám.

martinka13
11. jan 2023

Reserved, next, hm

kubkovamama
11. jan 2023

@vierocka1981 moja všetko zderie,je horšia ako chalan,takže tu a sekáče milujem,niečo aby mala fakt slušne nové objednávam Reserved,Zalando-Next,kľudne aj Tesco

majusqwa
11. jan 2023

@vierocka1981 sinsay na dvor a von na behanie, lebo to je fakt spotrebný tovar. inak Tesco a Lidl. a v poslednej dobe som objavila čaro gate. akože legíny a tričká od nich prišli z takej parádnej mäkkej látky, že to dcéra nechcela vyzliecť.