Kde kupujete nabíjačky na Apple?

jeanne14
12. nov 2023

Pekné nedeľné popoludnie. Chcem sa spýtať, tie ktoré máte Apple telefóny, iPad atď., kde kupujete nabíjačky.
Ale také ktoré čo to vydržia a rýchlo nabijú. Všetko čo objednám mi príde ako “náhrada”, nabíja pomaly a po čase prestane úplne.
Mám jednu už 10 rokov z usa a tá fičí stále. Potrebujem nabíjať 2x iPhone a 2x iPad. Za ten čas som kúpila už hádam aj 20 káblov a všetky presne to čo opisujem vyššie.

juliacenc
12. nov 2023

@jeanne14 aj ja mam s tym problem asi kazde 2 mesiace kupujem novu nabijacku, lebo telefon prestane nabijat

sulavikova
12. nov 2023

@juliacenc prvú som kúpila v Orange, keď som si kupovala aj telefón. Je to “rýchlonabíjačka”, ostatné dopnky mám z appleking.sk. Všetko funguje už roky na 100%.

juliacenc
12. nov 2023

@sulavikova vdaka za typ

veklipo
12. nov 2023

Len priamo v applestore

lucik194
12. nov 2023

no jezisko minuly rok kupil v mzone draha bola ako fras, ale pevny kabel, dlhy, super, ani po roku na nej nie je vidiet pouzivanie

lucik194
12. nov 2023
kaktusik007
12. nov 2023

ja mam original, na telefon som kupila nejaku rychlonabijacku na alze (lacna teda nebola, je myslim 20W a dodava az 3A, pozerala som poriadne parametre podla telefonu) no a jednu nabijacku na macbook som kupovala neoriginal, uz ani neviem kde na nete, ale to s magsafe este... lebo papagaje dokusali 😀
kable kupujem striktne iba v IKEA - tie sa mi osvedcili najlepsie.

simsalabim
12. nov 2023

Ja mam nabijacku z Flying Tiger. Mam ju asi 5 rokov. Nevidim rozdiel medzi nou a originalom. V podstate uz ani neviem, kde je 🙈

janka_266
12. nov 2023

@jeanne14 nabijacku mám z alzy. Vydrží rovnako ako všetky pred tým. Nabíja do 40 min +- na 100% na hodinky mám nejakú rýchlo nabijacku. Čo mal manžel kúpenú a tiež nabíja v pohode. Jedine, na čo si treba dať pozor je originál kábel. Ja som si tak pár rokov dozadu kúpila v Taliansku na trhoch neoriginal, za pár eur. Že skúsim. 2 roky pekne nabijal a jeden piatkový večer o 20:00 prestal. A iný kábel som vtedy nemala po ruke. To bol stres či je pokazený mobil alebo kábel 🤣

muchotrafka298
12. nov 2023

Ja mam original, kupila som si tu koncovku do zastrcky normalne Apple za tusim 24 EUR. Kabel k mobilu bol. Takze bud to pouzivam samotne na nabijanie cez pocitac alebo aj s koncovkou do elektriny. Mam xy lacnych kablov,ktore vobec nenabijaju.

minenkak
12. nov 2023

@jeanne14 ja som si objednala z Aliexpress

lupienokruze
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jeanne14
autor
12. nov 2023

Ďakujem baby 🙏 tiež mám doma z alzy, appleking ale neviem no, po čase fakt prestanú nabíjať, alebo sa trhajú tie káble, koncovky horúce … fakt mi dobre slúži len ta jediná prvá čo som mala ešte k 5s 🙈

lupienokruze
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
temperity
12. nov 2023

Ja pouzivam vyhradne original, ziadne suvix nahrady. Dokupila som v datarte sice draha ale fici ako ma.

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz