Kde kupujete adventné vence?

valeria_h
21. nov 2022

Baby kde kupujete adventné vence/svietniky? Také pekné originálne, niečo ako na foto čo prikladám. Alebo objednávate?
Ďakujem za tipy 🙂

tosomja
21. nov 2022

@valeria_h skús FB. Je ich veľa. Ja si robím sama. Dekorácie kúpiš aj v Tedi napríklad.

karolinakr
21. nov 2022

Toto maju v Kulle ale počitaj cena 40- 70eur, potom na Sashe som videla a ja som kupila davno na vianočnych trhoch

karolinakr
21. nov 2022

@tosomja a vieš to spravit? To tak ĺahko vyzerá, ešte som len k omotaniu čečiny okolo kruhu prišla, už to vyzeralo otrasne..

tosomja
21. nov 2022
tosomja
21. nov 2022

Ja momentálne nemám čas na také som rada, že som urobila sebe

iwuanka
21. nov 2022

Ja som si kupila v kauflande taky dlhy adventny svietnik z konarikov. V pepcu si kupila biele male gule, vtaciky a vetvicky a dnes si ho dodekorujem sama. Cele ma to stalo 15 eur. Sviecky este dokupim.

luccija
21. nov 2022

@karolinakr preco otrasne?musis mat dobru cecinu narez si ju na kratsie a omotaj drotikom, alebo ja si to napichavam do piafloru toho zeleneho, ked nechcem gulaty veniec.Uz si robievam sama obkukam inspiracie dekoracie mam, sviecky a len pomenim podla farby.Plus si tam dam drobne ledky okolo

login1234
21. nov 2022

Ja som si dala podla predstav vyrobit na sashe

queeninthenorth
21. nov 2022

Ja si každý rok vyrábam sama, podľa svojich predstav a aj to lepšie vyjde, nerozmyslala si tiež nad tým? 🙂

terezka1947
21. nov 2022

Robím si sama,každý rok.
Kľudne vyskúšaj😉podľa svojich predstav

vera0123
21. nov 2022

Vyraba mi jedna mamicka tuna na mk ....ked to porovnam ze v obchode stojí aj okolo 50e tak urcite sa mi to oplati viac a mam dobrý pocit ze som ju podporila aj jej tvorbu takouto formou

karolinakr
21. nov 2022

@iwuanka jeho a nemožeš mi potom vysledok ukazat?

valeria_h
autor
21. nov 2022

@queeninthenorth
@terezka1947
Baby ja som úplne ľavá na takéto veci 🙈

karolinakr
21. nov 2022

@luccija škoda, že som neodfotila tak to odstavalo..a dekorácie mas odkiaĺ? Bola som Hornbachu - 1 vecička 7.50e a viac..no to by ma ten veniec vyšiel aj na 70eur

karolinakr
21. nov 2022

No proste ĺahšie to vyzera ako sa to robí

luccija
21. nov 2022

@karolinakr zo zahradnictva, kvetinarstva rozne kupujem ozdoby, ale ja nemam rada preplacane vence tie co su tu na fotkach su na mna uz moc prezdobene.Mam pekne sviecky a k tomu par dekoracii nirkedy mam aj mensie vacsie gule a a kupim v zahradnictve cecinu vacsinou striebornu jedlicku ta sa dobre viaze.A co mi zostane dam na okna s gulami a led svieckami.Drotik davaj nahusto naucis sa🙂a vzdy si spravis iny

matula77
21. nov 2022

@valeria_h skus kuknut jimishop.sk ja som od nich uz krasne objednavala alebo na fb denisa hrbanova art - tam som si kupila tento rok pre mna aj maminku. A peniaze idu na OZ Nas Palcek (a teda pani je v BA ale male krasne aj umele aj zive neopadave)

karolinakr
26. nov 2022

@luccija tak kukaj! Nakoniec to nedopadlo tak zle, na to, že som ho robila prvy krát..čo myslíš? 👀

karolinakr
26. nov 2022
luccija
26. nov 2022

@karolinakr pefektne vidis aka si sikovna🙂

karolinakr
26. nov 2022

@luccija diky ! priznam sa, že som trošku zvedava aj na tvoj.Ak sa ti chce, tak daj foto 🙂