Kde kúpiť rifle pre ženu s chudým pásom a širokými bokmi?

susan_k
11. máj 2017

Ahojte, mám problém kúpiť rifle na moju postavu - keď konečne niečo oblečiem kvôli stehnám, na páse mi odstávajú - čiastočnou záchranou sú so zníženým pásom, ale ani to nie je žiadna sláva. Orsay alebo Camaieu nesedí vôbec. Mohito má nohavice pre úzke lýtka (čo ja nespĺňam), atď. Najdokonalejšie sú push-up v promode (ale tento rok im ani to nevyšlo) alebo zn. Only v Peeku, ale tiež iba ako ktoré. Baby, čo máte podobnú postavu, máte tip na nejaký ďalší obchod? Verím, že nie som na SVK jediná 🙂 Ďakujem

dominika6
11. máj 2017

@susan_k v HM a Gate som videla také typy ako sa nosili kedysi..vysoký pás a boky širšie..neviem ako sa volá ten typ riflí ale vraj je to zas najnovší trend..

liz_lemon
11. máj 2017

C&A

momi1_1
11. máj 2017

@susan_k mne osobne najlepšie sedia rifle a gate z HMka. Tak vyskúšaj tam behnúť a tam majú aj také, na takú postavu ako si ty napísala. Snáď tam nájdeš také, ktoré ti budú pasovať🙂

susan_k
autor
11. máj 2017

@momi1_1 @liz_lemon @dominika6 ďakujem, no skúsim lepšie popozerať 🙂

lucykelly
11. máj 2017

ahoj, mám podobný typ postavy, kupujem si rifle z Gate 🙂
(ale aj tak najradšej nosím legíny 🙂

kahh
12. máj 2017

@lucykelly v gate maju kvalitne rifle? Tento obchod mi vzdy prisiel taky, ze tam maju len take handry a nie moc kvalitne oblecenie. Ja uz radsej nakupujem v hmku. Tam mi ta kvalita pride lepsie a aj rifle co mam z tade mi vydrzia dlhe roky

lobic
12. máj 2017

@susan_k sesternica ma tento isty problem. Ona vacsinou si nakupuje nohavice v mensich butikoch, pretoze takto ked ide do vacsich tak, ze ma vecne problem nieco zohnat. Ze skor na take normalne postavy zozenie v mensom obchodiku 😉

lucykelly
12. máj 2017

@kahh nevravím, že sú kvalitné ... ale ja si nové rifle kupujem cca každý polrok, keď mám pocit, že už sú roztiahnuté ... zas 20-25 € za polrok nie je tak veľa

lasina
13. máj 2017

@lucykelly každý polrok? Ja mám práveže rifle z gate a mám ich už tretí rok.Mam odtiaľ troje.Periem normálne na 40 a nosím ich často.Nikdy sa mi rifle neroztiahli,ani nic.Jedine ak sa mi zunuju,kúpim nové.Velkost mám 38-40 ako kedy

lucykelly
15. máj 2017

@lasina ja mám skúsenosť (aj moje okolie), že sa rifle roztiahnu ... aj ja periem na 40

lasina
15. máj 2017

@lucykelly možno som mala šťastie na rifle.ktovie