Kde kúpiť nohavice na bacuľaté dieťa?

1984ivetka
6. okt 2018

Ahojte synček je taky macko (genetika) ma 1.7m a 2pkg +- nosime na vrch 98/104 to je ok ale zohnat mu rifle ci nohavice je ozaj problem kedze aj 110/116 je cez boky stehna uzka teplaky su ok ale v teplakoch napr.na oslavu nemoze a rada deti paradim tak ak mate tip od kial objednst daco stylove budem vdacna (usit na mieru to nie) vdaka

janulla1
6. okt 2018

@1984ivetka neviem ci pre také malé deti ma ale bonprix ma nohavice niektoré aj štýl že široké a píšu ženy že sú fajne širšie v páse a stehnách, ale nemám vyskúšané

romiada
6. okt 2018

@1984ivetka skus rakusku stranku. Maju kamenny obchod aj v Hainburgu a Kitsee. Da sa to objednat a vyzdvihnut na pobocke u nich. https://www.ernstings-family.de/jungen-kleinkin...

emily76
6. okt 2018

V bonprixe maju aj detske xl, xxl...inak ked sa "prehrabes" bazarom na koni, urcite kupis...ja to tak riesim tiez, lebo decka su baculate...ale zvycajne lindex, zara, ca....rifle s gumickou v pase idealne...

romiada
6. okt 2018

@emily76 mne sa v Zare zdalo vsetko skinny, priúzke. Dcere tam nikdy ziadne gate poriadne nesadli resp.tlacili ju tie tesne strihy a to je pritom akurat. C&A malo povacsine tie sirsie gate na gumicku v pase...taky štyl cargo...kapsace

emily76
6. okt 2018

@romiada asi zalezi od stastia...dcere som kupovala aj v hm a v lindexe, take s gumickou na pase aj dolu...

romiada
6. okt 2018

@emily76 ano aj v HMku sa niekedy daju tie s gumickou zohnat

denisa098
6. okt 2018

@1984ivetka baby tu aj podaktore šijú, tak mu daj dvoje ušiť namieru a máš.

amora88
7. okt 2018

Aj ja mám dcérku podobnej postavy. Riešime to väčšími veľkosťami a potom jej gaťe podohnem. Vrch nosí bežne 110/116 a spodok 122/128. Pár kúskov máme z C&A.

luba_buba
7. okt 2018

Aj moja je bacula. Pár širších rirfliciek sa mi podarilo kupit v kik a potom ma riflicky na traky, z lidlu a nextu. Vyzerá v tom chutne a myslim, ze je to aj štýlové 🙂 tepláky su super záhradníčky.

janulka2811
7. okt 2018

Viac pohybu,bicykel kolobezka,plavanie a zmena stravy,miesto sladkosti kazdy den ovocie a ponuknut mu ho formou nech skusi ako chuti ...
Kazdy pediater ked vidi dieta s mini nadvahou upozornuje ako to zmenit,v skole bude mat problemy na TV skuste futbal s muzom atd,pohyb je dobra vec.

1984ivetka
autor
7. okt 2018

@janulka2811 moje dieta je normalne sladke v miere aj. Dost ma pohyb ale je kojeny na poziadanie a ma tilo ako pisem genetika po otcovy skoro 2metre 160kg

lanvinka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dana90
7. okt 2018

Autorka chcela len poradit kde kupi synovi oblecenie a vy sa hned do nej obuvate nech upravi stravu atd.ano genetika bohuzial funguje a presne viem o com je....mam dceru skoro 9rocnu a bohuzial aj ona ma genetiku po tatkovi,ma 45kg vysku cca 135cm....dali sme urobit vsetky vysetrenia cukor,stitna zlaza,hormony atd.a vsetko je ok...dokonca sportuje na profi urovni cize aj stravu ma k tomu upravenu....a aj tak je baculka a ako pise autorka aj moj muz ma skoro 2m a 150kg(zdravotne je ok)...tak sa tu neobuvajte do nej nech upravi stravu atd....radsej jej poradte kde kupi oblecenie....mi najradsej v pepco,lidl alebo tu na konovi....

janulka2811
8. okt 2018

@1984ivetka ok,vyjadrila som svoj nazor.
No moji rodicia au tiez pri teli no nikdy ani ako dieta som ani s bratom taka nebola aby sa mi zahybu robili.No kazdeho vec,cim bude starsi tym vacsie laufy a v skole budu problemy.

janulka2811
8. okt 2018

@lanvinka suhlasim s tebou,tiez sa v tomto vyznam trosku a poviem ti genetika nehraje ziadnu rolu v takomto pripade.No ved ich zivot ak sa im to paci,ked im druhy hovoria urcite,ze cely otec a oni si myslia ze je to v poriadku ... no cim starsi tym horsi.

dismonika
9. okt 2018

Ahoj, širšie gate kúpiš v NEXTE, LINDEXE, LIDL - no nie vždy. Aj moja prvorodená je bacuľa. Druhá je špilka. Syn je niečo medzi nimi. ;) Máme jedny perfektné nohavice, dostali sme ich od krstnej... takto vyzerajú... značka DENIM CO. Neviem, kde ich kúpila, no sadli jej super... mladšej sú zasa veľmi veľké, stráca sa v nich a ani synovi nesedia - iba prvorodenej sedeli.