Kde kúpiť kvalitné čižmy?

miriam638
14. aug 2017

Baby, chcem sa opýtať či viete odporučiť nejakú značku kvalitnej obuvi. Chcem si kúpiť pre seba dámske čižmy - jesenné členkové a tiež nejaké vyššie zimné. Uvažujem nad značkou Lasocki z CCC, tak by som chcela vedieť aké s ňou máte skúsenosti (hlavne čo sa týka čižiem). Chcela by som, aby vydržali dlhšie ako jednu sezónu, a tiež aby sa dali nosiť aj keď prší a nepremokli či nezničili sa (veď jeseň je predsa sychravá tak na to potrebujeme aj vhodnú obuv 😉 ). Vopred ďakujem za každú radu a skúsenosť 🙂

osky
14. aug 2017

Ja som sice teraz nakupila v Ccc lasoczki ale letne.a vo viedni.
Momentalne boli super vypredaje.kazdpadne su ako papuce.koza je koza.kolko vydrzia uvidim.
Ale mam take cizmy ako spominas aj od deichmana a take 2 sezony preziju...
Mam cizmy z draheho obchodu kozene a tie mam samozrejme uz velmi dlho a su stale fajn.
Zalwzi kolko chces investovat a ako deries obuv.

novana
14. aug 2017

@miriam638, ja mám dobrú skúsenosť so značkami Geox, Hogl aj ECCO nie sú zlé, takmer nezničiteľné sú Timberland, je ich viac, ktoré sú kvalitné, ale určite medzi ne nepatria tebou spomínané.

natali299
14. aug 2017

Ja nakupujem čižmy hlavne v deichmanne. Asi to závisí od topánok, jedny som musela reklamovať ale ostatné mi vydržali tak 3 sezóny bez problémov. Dnes som skúsila nakúpiť v deichmanne v Plnej Peňaženke tak by som mala z nákupu ešte dostať aj nejaké peniaze späť.

abab
14. aug 2017

Ja som si kupila lasocki v ccc vo vypredaji koncom zimy, super cena, ale tvrde zospodu. Nastastie som kupila o chlp vacsie, dala gelovu stielku a su ako papuce. Nosila som ich mozno 2 mesiace a myslim, ze este minimalne tuto zimu vydrzia, nic im nie je. Mam aj od Batu cizmy, tie som nosila dokym som nekupila lasocki a tiez su dobre. Hlavne ti musia sadnut.Tie znacky, co spominala novana su super, ale ina cenova kategoria. Timberland mam sandale, a samozrejme som s nimi spokojna. Ak chces, aby topanky nepremokli, treba impregnovat a olejovat.

butyha
14. aug 2017

Ecco, Hogl, ak ich planujes nosit aj do dazda, tak modely s Gore-tex membranou - cim sa dost zuzi vyber :/

juliet86
14. aug 2017

Kozene gabory priamo u nich v podnikovej predajni

zuzka0605
6. dec 2018

hogl, ecco, geox..ostatne su vyhodene peniaze

juliet86
7. dec 2018

robel.sk moj najnovsi objav

viera27
7. dec 2018

Keďže ideš prevažne po kvalite, tak napr. Tamaris, Geox, Timberland (Tamaris u mňa najpohodlnejšie).
Hogl a Ecco a Gabor sú trebárs na mňa moc "starecke", nepáči sa mi skoro nič od nich, aj keď kvalita je určite dobrá. To sú značky, ktoré nosia moji rodičia a rodičia mojich známych.a to nemám 20 rokov 🤣

lienka155
7. dec 2018

ja mam camper uz viac ako 5 rokov jesenne a nepremokaju a nic im nie je. ale maju taky specificky styl ktory sa nie kazdemu paci

leonka10
7. dec 2018

Za mna je top Ecco. Mam ich roky a su neznicitelne. Kozenne a kvalitne 😊

marytesss
7. dec 2018

tiež súhlasím, v Robel-i sa dajú nájsť parádne boty, odkedy som tem obchod objavila, kupujem len tam. ďalej je super Ecco, geox...s hogl nemám skúsenosť.