Kde kúpim zlaté krúžky na kabelku?

christina777
10. mar 2021

Ahoj mamicky, prosim Vas 🙏kde zozeniem tieto zlate kruzky ako su na foto?ide cez nich retiazka (retiazkove uska na kabelke). Hladam na nete ale bezvysledne😩ani neviem ci je to spojovaci kruzok alebo nit 🤷pomozte ako to mam vobec hladat..dakujem

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
moonlight1210
10. mar 2021

az ich budes davat, tak si zabezpec, aby podklad bol dostatocne spevneny a priemer dierky, do ktorej ich budes vkladat, musi byt mensi ako vnutorny priemer kruzku. aby to bolo okolo kruzku dobre napnute.
inak sa ti pri pouzivani vytrhnu, ked cez ne trebars das takto retiazku.

solange7
10. mar 2021

@viestta tam maju vazne vsetko. Milujem ten eshop.

christina777
autor
10. mar 2021

@viestta nenasla som to ta 🙁..tske nieco hladam

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
christina777
autor
10. mar 2021

@viestta dakujem velmi pekne 🤗len horsie ze neviem ani ako to mam hladat pretoze kruzok to nie je nitovacie koliesko tiez nie 🤦‍♀️skusim pohladat nieco..

christina777
autor
10. mar 2021

@cocolino234 dakujem Vam pekne.. aj to som.pozrela..ale to musim mat nitovacie klieste, a na obrazku co hladam spojim oba kruzky spolu a len ohnem jazycky ktore trcia a malo by to drzat..

aniele
10. mar 2021

Je to priechodka. Niečo takéto: https://shinefirst.news/taska-casti-sucasti-a-p...

christina777
autor
10. mar 2021

@aniele nie take nieco to je

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
christina777
autor
10. mar 2021

@viestta dakujem hladam nieco ine nakolko nemam nitovacie klieste..

aniele
10. mar 2021

@christina777 Veď je to jedno. To som ti poslala pre inšpiráciu, aby si videla, že sú viaceré typy, ktoré nepotrebujú lis alebo kliešte. Skrátka hľadaj zlaté priechodky. A potom si vyber. Určite nájdeš aj na AliExpresse.

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz