Kde kúpim vývar?

msnesquik
5. apr 2024

Ahojte, predavaju v niektorom obchode vyvar v pohari? Napriklad do polievky. Nemam cas varit vyvar a bujon tam uplne nechcem davat, v meste mame Billu, Lidl, Kaufland, Tesco.

hederamonstera
5. apr 2024

@msnesquik v tescu som videla take vyvary v krabici, ako je aj mlieko. Mavali to niekde medzi bujonmi. Ale ci to este existuje neviem

fido69
5. apr 2024

Predávali v Kauflande, ale neviem či ešte stále majú v sortimente.
Ja mám v mraziaku 3 poháre vývaru, ktoré si šetrím na Paellu. Zastav sa a jeden ti darujem. 😉

hsara99
5. apr 2024
ibatanecnica
5. apr 2024

@msnesquik vývar som ešte nevidela nikde ale ja keď robím vývar hodím 1-2 misky do mrazáku a potom len vytiahnem.
Inak bujon tam dávať nechceš ale myslíš že kupovaný bude domáci bez tých aditív?

fido69
5. apr 2024

@hsara99 Vývar 10,20 €/l? To si už môže kúpiť hotovú polievku v reštaurácii 😇

vyrovnanaosoba
5. apr 2024

@fido69 asi tak 😂

hsara99
5. apr 2024

@fido69 veď kľudne nech sa páči 🙂

mirage
5. apr 2024

@hsara99 nahodou super, aj mne chyba vela jedal/polotovarov - ako napr dobry kvalitny bujon, ktore, ked nemam doma /ano, zvyknem aj ja mrazit domaci/, tak len vytiahnem hotovy zo spajze.

sipopa
5. apr 2024

vela ludi robi z bujonu, ale tak to je vec nazoru 😀 ja tiez nie som velmi za to, nepouzivam to, aj ked nasi bez toho napriklad varit uz ani nevedia 😀 a tiez som videla hotovy vo flaske v obchode, ale kde to bolo, to teda neviem. ale asi sa to ani neoplati kupovat pri tych cenach, si myslim, nakolko si ho vies narobit doma ci uz zo zeleniny alebo masa a das na mraziak, vyuzijes nabuduce.

gejb
5. apr 2024

@hsara99 ooo...toto vypadá zaujímavo, je to hotová fľaštička vývaru v objeme 450ml, alebo sa to riedi vodou? ...(keď chcem len polievku) 🙂

hsara99
5. apr 2024

@gejb môžeš ho zohriať aj takto ako je a dá sa aj riediť do polievok, poprípade do rizota je skvelý alebo pri príprave rôzneho mäsa 🙂

hederamonstera
5. apr 2024

Ja este pridam bujony v skle Bujonka, ciste bujony, uzasna chut. Nie vzdy mam zamrazeny vyvar a ked potrebujem rychlo nieco uvarit, mam toto vzdy v spajzi.

majlo1234
5. apr 2024

Vyvar neviem, ja davam v pripade ze nemam zamrazeny, bujon z dmky taky zeleninovy, mal by byt neskodny a spravi dobru chut

dennkka
5. apr 2024

vývar majú v kauflande v skle