Kde kúpim veci značky Abercrombie?

vilki
2. sep 2011

Ahojte, neviete mi poradit kde mozem kupit veci tejto znacky? dakujem

gumimaci
2. sep 2011

Niekde v BA maju obchod, potom v Prahe na Vaclavaku, inak najviac veci tejto znacky sa da objednat na mimibazare.

nanyka
3. sep 2011

obchod Abercrombie v Bratislave urcite nie je, zial...
Vilki, najlepsie je si objednat veci priamo u nich na webe, zasielaju aj na Slovensko 😉

lara75
11. okt 2011

Zdá sa mi, že ešte v septembri vo Funku rozprávali o otvorení A&F Bratislave,ale som zabudla na detaily, kde a kedy? Na nete som nič nenašla....

orangutan
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
amylaza
20. okt 2012

obchod v BA je na Panskej 14-to je v centre mesta

digysa
21. okt 2012

Ja len upozornim, kedze mam tento obchod dost blizko domu....tak znacka "Abercrombie" je pre MALE DETI....do tych 12-15 rokov.

Ak hladate nieco v obchode pre muzov a zeny, tak musite ist do obchodu " Abercrombie&Fitch".
Mam tieto dva obchody totiz jeden vedla druheho a viem, ze podla nazvu su takto rozdeleni na "Kids" a "Men& Women"

(ale mozno v Europe maju vsetko pokope)

ramonkukl
15. máj 2013

http://www.nadobivpohodli.cz

spokojenost, rychlost

carlos01
13. aug 2013

pozri na www.americanoutlet.sk a urcite tam nemaju napodobeniny ako tvrdi orangutan

magduska9595
9. sep 2013

Ahojte chcem si kupit zimnu bundu damsku tejto znacky. Kde prosim vas maju predajnu najblizsie k Bratislave (kedze som pocula ze v BA uz predajna nie je) . Kupim si ju aj cez net ale rada by som si ju pred kupou aspon vyskusala. Dakujem za odpoved.