Kde kúpim tepláky XL?

5. apr 2022

Ahojte. Vie mi prosím niekto poradiť kde kúpim teplaky (nie veľmi drahé a nie veľmi hrubé) vo veľkosti XL? V Piešťanoch alebo v Trnave, pripadne Hlohovec. Ďakujem

autor
5. apr 2022

Všetky teplaky v obchodoch sú zvnútra ako keby podsite, zateplene. Normálne teplaky ako boli kedysi sa už ani kúpiť nedajú....hlavne tie väčšie veľkosti

hugigugin
5. apr 2022

New yorker

janula12345
5. apr 2022

Ja myslim ze kupis kdekolvek. V trmave chod napr do tmt mall - je tam c&a a sportisimo tusim, v oboch najdes urcite aj tenke teplaky. Cenovo dostupne. Ked uplne lacne, je tam aj kik a pepco - tam tiez mavaju tenke teplaky. A vo vsetkych aj xl.

karolinakr
5. apr 2022

Sport direct si skušala? začiatkom rok mal Adidas vypredaje

autor
5. apr 2022

@janula12345 Kik a pepco je otrasná kvalita už po prvom vyprati vyzerajú ako keby boli nosene 2roky ale fakt mám problém kúpiť tenké teplaky.. Aj v lete majú na regáloch hrubé teplaky

xiaomi_
5. apr 2022

daju sa kupit, ja niesom narocna a bezne na seba kupim a to mam 3xl

karolinakr
5. apr 2022

Ake tenke? Ja som este nemala tenke - smer Adidas, Sportissimo, Sportdirect - mňa tie šušťave štípu

autor
5. apr 2022

@karolinakr značkové sú drahé tam pod 40-50€ nekúpim

ibrunova
5. apr 2022

To chceš na šport či na doma?

kakakina
5. apr 2022

Pozri na tchibo, ja si tam vždy vyberiem

sense
5. apr 2022

C&a, aj h&m

majamat
5. apr 2022

ja som minule zhanala zateplene teplaky a musela som kupit panske, elbo vobec nemali. kde maju zatepene?
v Tescu nemali ani jedny,

autor
5. apr 2022

@majamat v New Yorker majú.. Tak ja mám presne opačný problém neviem nájsť tenké 😂😁

martinka13
5. apr 2022

Tchibo

matabb73
5. apr 2022

Tchibo. Dobrá kvalita za dobrú cenu a majú aj veľké velkosti. Ja nosím 44, 46 a veľkosť L mi sedi ako uliata.

lija22
5. apr 2022

tchibo. kupujem dokola dokola