Kde kúpim telefón za symbolickú cenu?

26. nov 2019

Dobrý deň prosím Vás vie mi niekto poradiť kde zadarmo,alebo za symbolickú cenu môžem kúpiť telefón?

lula313
26. nov 2019

Cez bazar? Cez net? Môj muž je na drahe mobily antimagnet. Kupi si za 700eur telefon a do mesiaca ho nema(buď mu ho ukradnú, lebo si v restike necha prehodenu bundu cez stoličku alebo v posilňovni-už sa mu to stalo viackrát, pritom čo sa týka veci, je zodpovedny, že nikdy si doma ani len nezabudol kluce, ale drahy telefon mu nie je súdený). Potom má dlhšiu dobu “starú sunku” a tu mu nikto nezvykne ukradnut. Teraz si kupil tento a je s ním spokojny😀 https://www.datart.sk/mobilny-telefon-prestigio...

autor
26. nov 2019

@lula313 ďakujem veľmi pekne zháňam to pre jednu rodinku ktorej by to veľmi pomohlo 🙂

lubik87
26. nov 2019

@lula313 ide s tým.na políciu ? Veď sa dá vypátrať behom dna ten telefón 🙂 môj muž stratil išli sme doniesol krabicu a tam boli nejaké kódy oni to nahodili do systému a sledovali podľa gps presne kde sa nachádza. Išli ho zobrat rovno k novému majiteľovi domov 😂

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lubik87
26. nov 2019

@boldo87 fuj to je tak otrasné ..určite máš pravdu , posunul to náš kamarát vyšetrovateľ na krádeže ináč by sa ani ten asi nenašiel ale zasa boli tam.maximalne ochotný ...len teraz premýšľam či.nie.kvoli kamosovi

anjelik3
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lula313
26. nov 2019

@lubik87 muž má kamarátov na polícii, dával si ho hľadať aj tak, že mu ho prideli k viacerým spisom, aby ho mohli pozriet viackrát, lebo štandardne sa kontroluje len raz a nič. Vraj väčšina telefónov konci v CR, keď sú to takéto organizovane zlodejské gangy a tam neni sanca, to mu povedali aj u operátora..

lubik87
26. nov 2019

@lula313 môže byť u nás to dokonca skončilo v rovnakom meste o km ďalej