Kde kúpim takéto šaty?

11. feb 2022

Ahojte baby, viete mi niektorá poradiť, kde si viem kúpiť takéto saty(alebo inej farby ale nech sú take trblietave)? Zhanala som všade kde sa dalo a neúspešne :( stránku alebo obchod kde ich majú. Dakujem 🙂

autor
11. feb 2022

@linibini to by mi nenapadlo 🤦‍♀️

linibini
11. feb 2022

🙂 hľadam tylové trblietavé a hodilo ma to nejakú stránku, kde predávajú veci z ali.... kuk pod tým odkazom, sú potom aj foto live, a už také pekné nie sú. Neviem inak poradiť.

diusqa761
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
diusqa761
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
linibini
11. feb 2022

@diusqa761 ona predáva tie náušnice

diusqa761
11. feb 2022

@linibini už som zistila

laska86
11. feb 2022

Tie saty su hrozne😂

simsalabim
11. feb 2022

@laska86 mne sa na fotke hrozne nezdaju, ale som si ista, ze ak ich objedna, pride jej nieco hrozne.

laska86
11. feb 2022

@simsalabim no ved to ze uz na tej fotke vyzeraju nepekne takze realita bude nacisto hroza😂
Ved na fotkach vzdy nadhera a v skutocnosti uplny rozdiel😉

laska86
11. feb 2022

@simsalabim mne sa nepacia..ale ved to.je jedno bars by ich zohnala a mala z nich velku radost...
To ja len pomimo som okomentovala😊

autor
11. feb 2022

@linibini Dakujem ❤️
@laska86 keď chceš dať zlý moment tak načo komentujem? Pýtala som sa, či sú saty pekne alebo škaredé? Si veľmi hlúpa a primitivna osoba keď nevieš odpovedať na otázku. Chod do školy

laska86
11. feb 2022

Fiiiiha moja hlupa urcite niesom...a ano neodpovedala som ti nato kde ich zozenies preto urazat nemusis...ale od teba si to necham😊pekny vecer a vela stastia aby si ich zohnala

luuubik
11. feb 2022

Neviem kde zohnat, ale podla mna su velmi, velmi pekne 👌

tina4931
11. feb 2022

Na foto sú pekné a v tmavo modrom by boli ešte krajšie.