Kde kúpim potravinársku farbu?

regina8
16. mar 2016

Baby , kde kúpim potravinársku farbu ? Predtým som kupovala v takej maličkej drogérii ale teraz tam nemajú. Ďakujem 🙂

darina1952
16. mar 2016

Ahoj, práškové mávajú v drogériách, tekuté od firmy Thymos mávajú v potravinách napr. Fresh a bežne už teraz nájdeš v potravinách aj farby od Dr. Oetkera. Ak potrebuješ viac odtieňov tak potom v cukrárskych obchodoch a e-shopoch ako cukrarskysvet.sk, peceniehrou.sk, doven.sk, pecenieskamkou.sk, - je ich neúrekom. Nájdeš tam práškové, gelové aj tekuté.
http://www.peceniehrou.sk/sk/produkty/farby-53/

eleonorcha
16. mar 2016
Používateľ eleonorcha je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eleonorcha.

aj ja to kupujem v potravinach Fresh, tiez sa niekedy stane ze nemaju ale tak potom vzdy dostanu

elanor
16. mar 2016

v kazdych potravinach. CBA, Bala, Kaufland atd atd...

monicm
16. mar 2016

Videla som ich už aj v Tesco tam ako majú prášok do pečiva, esencie a podobne. Prípadne v cukrárskych obchodoch. V Tesco však majú len gélové, v cukrárskych mávajú aj práškové.

klaudusik7
16. mar 2016
Používateľ klaudusik7 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od klaudusik7.

Uplne vo vsetkych pottravinach ich dostanes kupit

siska53
16. mar 2016

Ja som to kupila v drogerii Teta. V potravinach som to nikde nevidela.