Kde kúpim podprsenku, ktorá sa hneď nevyťahá?

3. jún 2021

Hľadám podprsenku ktorá sa nevytaha po pár noseniach, čiže kľudne aj športová ale pevná bez výstuže, a hlavne taka aby mi z nej nevyskakovali 🐐🐐 keď sa zohnem a pod 😀kde také niečo zoženiem 🙏🏽🙏🏽

snazilka_bio_mamka
3. jún 2021

ako ja som skusila nieco uplne jednoduche a bola som prekvapena z efektu. Z lidla Cirvit sportova podprsenka ale riadne na ramienka - je topka. Velmi dobre drží aj po 2 rokoch, este som si nakupila pre istotu zopar, nosim len tieto. Na sport aj bezne nosenie. Vypchavky leteli von v prvej sekunde :D

simsalabim
3. jún 2021

Lindex.

kkovacovak
3. jún 2021

Ja kupujem jedine v lindexe. Kedysi som kupovala v intimissi ale v lindexe sú lepšie. Mám jednu 3 roky, nosím ju skoro stále lebo je obľúbená, často ju periem a vôbec nejaví známky používania. Len už je trošku po rokoch zájdutá. Majú veľký výber na rôzne prsia a aj materiály. Nekupuješ si zlú veľkosť? Že je moc na tele natiahnutá a preto sa hneď vyťahá?

kamajka
3. jún 2021

Možno zvážiť aj pranie, ja mám na podprsenky takú sieťkovanú akoby taštičku, podprsenky dávam do nej a tak k ostatnému prádlu. Aby sa neomotávala cez ostatné oblečenie. Vtedy sa tiež rýchlo celá vyťahá. A periem v nej aj také tie šnúrkované záclony 😁

jendralka
3. jún 2021

ja som si teraz objednala v astratex. som max spokojna

marcellka32
3. jún 2021

Dajte tipy na tie lindex

kkovacovak
3. jún 2021

@marcellka32 ja vždy kupujem sériu Love. Tie mi najviac sedia na mojom tvare pŕs a iné ani nekupujem

rude_baby
3. jún 2021

@marcellka32 mne najviac sedí z Lindexu Diva 👌
Autorka, prsia ti vyskakuju hlavne vtedy, keď máš malé košíky, alebo úplne zlý strih košíka.

kkovacovak
3. jún 2021

@rude_baby tak tak...lindex má práve pekne rozdelené tie kolekcie pre rôzne prsia a veľa žien zabúda na to že nie všetko im môže sedieť a nie je to len o veľkosti 🙂

simsalabim
3. jún 2021

@marcellka32 aj ja kupujem hlavne Love.

mtoth
3. jún 2021

Ja uz x rokov kupujem tezenis. Najlepsie su zo serie havana. Mam ich asi v 6 farbach, jednu z nich mam uz asi 3 roky a stale ako nova. 👌🏻

sszuzu8
3. jún 2021

Ja mam skadiaľ tadiaľ aj sinsay new yorker aj od cinana takko.. Nemám zo značkových obchodov kde stoja cez 30 euro a nevytahala sa ani jedna. Veľa robí pranie. Ale je pravda ze ich mam okolo 30 a striedam

kkatka22
4. jún 2021

Tezenis cca 3 roky vydrzia uplne v pohode