Kde kúpim pískacie trička?

lenzas
2. máj 2020

Ahojte, poradite prosim overeny eshop na kupu detskeho piskajuceho tricka.
Mate skusenost s boldbros.com? Tam sa da zvolit hoci aku kombinaciu, avsak nenasla som ziadnu recenziu na nich.
Dakujem

queen_mary
2. máj 2020

Piskacie.sk tusim?

mamartinka
2. máj 2020

Ja by som pre seba piskacie.Take nieje niekde?

lenkamatkova
2. máj 2020

ja mám z piskacie.sk a sú veľmi kvalitné. Mám už dva roky a stále má peknú farbu a píska 🙂 a tiež si vieš vyskladať tričko, vzor, strih, farba, piskatko...

mamartinka
2. máj 2020

@lenkamatkova Prosimta a normal sa mozu prat?Kvalita.

lenzas
autor
2. máj 2020

@lenkamatkova Ano? A to kde presne sa to da, nejako som to tam nenasla.

lenkamatkova
2. máj 2020

@mamartinka áno periem bežne s farebnými vecami na 40 stupňov, akurát to schne trošku dlhšie, lebo voda sa v piskatku drží dlhšie, ale vždy to nakoniec vyschne.

@lenzas no teraz som pozerala a nenašla som to tam. Ja mám svoje tričko dva roky, vtedy sa to dalo tak neviem. Ale ako pozerám tak na ich stránke už máš vyskladané všetky možné kombinácie strihov, farieb a piskatiek, už si len vybrať.

lenzas
autor
2. máj 2020

@lenkamatkova No praveze nie su tam vsetky mozne kombibacie, teda pre dievcata urcite nie. Nemaju ani jedno s kacickou s dlhym rukavom, a okrem bielych takmer ziadne jednofarebne. S kratkym rukavom sice kacicka je, ale len modre alebo ruzove pasikave. Na tej stranke boldbros.com je viac moznosti, avsak ked neviem aka kvalita tych triciek, tak radsie si vyberiem nieco od piskacie.sk 🙂

simuskaaa123
2. máj 2020

Funny bunny

kate_cs
2. máj 2020

Ja by som volila Piskacie.sk Podporíš slovenského výrobcu, ktorý má už veľa spokojných zákazníkov a teda predáva aj kvalitu. Ja mám od nich trička už roky a stále sú v top stave. Ja ich môžem len odporučiť.

lenzas
autor
2. máj 2020

@kate_cs Tak ten boldbros je vraj tiez slovensky vyrobca, teda minimalne pisu, ze je. Preto rozmyslam, inac by som ani neuvazovala o nich. Ale kedze o tom nikto nic nevie, tak radsie idem na istotu a objednam od piskacie,sk, aj ked veru bude problem vybrat. Uz som aj manzelovi dala to pozriet, ale teda tiez nejako nevie vybrat ktore sa mu paci, v tom boldbros mi hned jedno padlo do oka.

lenzas
autor
2. máj 2020

@kate_cs
@lenkamatkova
Baby, co sa tyka velkosti, zodpoveda to tomu, co maju uvedene v tabulke?

lenkamatkova
3. máj 2020

@lenzas áno, veľkosti zodpovedajú. Tričko sadlo perfektne.

hetino
16. okt 2020

Baby ja od piskacie.sk nakupujem už 5rokov a teda tento rok ma sklamali a veľmi. Zhoršili sa. 😔 Co sa týka prístupu voči zákazníkom a aj kvality. Poplietli mi objednávku a ja som musela doplatiť ich chybu. Dodacia doba je tiež uz nič moc. Tričká mam také, že sa mi točia, zle odstrihnute. Šaty mam zatiaľ len 4mesiace,no uvidím. Teraz cakam na šaty z jesennej kolekcie, to je ta objednávka, ktorú mi pokazili. Dodacia je do 15 dní... Dnes nám 15ty deň. No som z nich sklamaná 😣 Pamätám si komunikáciu a ochotu zo začiatku.... To boli časy.

havla0403
13. aug 2021

Ja mám takúto skúsenosť. Voľakedy som kúpila tričko os piskacie.sk. Bolo super, pekné a kvalitné, ale tiež dosť drahé. Potom som od nich kúpila o 2 roky ďalšie, ale tiež musím povedať, že sa zhoršila kvalita, tiež sa mi nepáčia ani farby látky, ani nášivky. Od https://boldbros.com/sk/ som kúpila tričká už 3-krát a kvalita je SUPER. Na stránke sa dá výborne navrhnúť tričko podľa vášho vkusu a hneď vidíte, ako bude tričko vyzerať. Dokonca je tam možnosť navrhnúť vlastnú náševku. Pri každej objednávke boli maximálne ústretový, aj keď mi naposledy povedali, že dodacia doba je 7-14 dní, po 6 dňoch som mala tričko doma. Ja mám s nimi výbornú skúsenosť a určite odporúčam u nich nakúpiť 👍

havla0403
13. aug 2021

A áno boldbros sú z Nitry, takže je to slovenský výrobok. Dokonca som u nich bola raz osobne. 😍

lenzas
autor
13. aug 2021

@havla0403 No, aj ja som uz u nich objednala dva krat, a veru sa mi paci aj viac ako piskacie. Kedze piskacie ma velmi velky vystrih pre nas.

lean31
13. aug 2021

@hetino mám rovnakú skúsenosť, čo sa týka kvality👎👎👎 vypárané spodné lemy, taktiež sa posúvajú po praní. Za tú cenu, kvalita o ničom....

lesko4
17. máj 2022

@lenzas zrejme uz neaktualne. Objednavam z Boldbros pravidelne. Saty v lete periem casto-maju 2 roky,su neznicitelne. Detto tricka,tunika atd. Podporite tym zaroven malu SK firmu-usite s laskou na Slovensku ;)

lenzas
autor
17. máj 2022

@lesko4 Dakujem za odpoved. Ano, uz aj ja tam objednavam. A mne osobne sa pacia viac ako piskacie.sk, aj strihovo, aj farebne, a aj to ze sa da vybrat aj 100% bavlna a aj s elastanom, a top je aj vlastna nasivka 😍