Kde kúpim pekné oblečenie pre 4 - 7 ročné dievčatá?

martina374
14. mar 2022

Ahojte, chcem sa spýtať kde by som mohla kúpiť pekné oblečenie pre 4-7 ročné deti-dievčatá? Nejaké overené internetové stránky a nie veľmi drahé, nepoznáte? Ďakujem.

zdenka11081983
14. mar 2022

@martina374 hm, zara, reserved...

tara42
14. mar 2022

Okrem vyššie spomenutých Lindex, Next, C@A. Často bývajú zľavy a dokážete nakúpiť za dobrý peniaz. Aj teraz ma Lindex a HM zlavy.

deti95060810
14. mar 2022

Mayoral - troška drahšie, ale kvalitné oblečenie

kallanchoe
14. mar 2022

Ja kupujem deťom,sebe,mužovi...na Bestsecret 😉je to outlet z Nemecka,doma to mám do týždňa....sú tam aj značkové Tom Tailor,Guess,Versace,s.oliver.. . aj noname veci...niekedy ozaj za super ceny,oblečenie,kabelky,topanky....vrátenie majú zdarma,keď nesadne veľkosť...myslím že na prvý nákup dávajú aj 10€ voucher,len si ho treba aktivovať. Registrovať ide len cez pozvánku.Prisli mi včera nové tak,keď máte záujem tu je😉

https://invite.bestsecret.com/VDX-8B2-4U2?c=sk&...

anjelicek26
14. mar 2022

@kallanchoe len tak, nenapadne 😂 Myslim, ze ked mamicka napise lacne, nemysli toto 😂

Kazdopadne autorka - next ma krasne multipacky v jarnej kolekcii leginky , kde kus vyjde 5e a tricka 4e, pekne a pouzitelne, rovnako anglicky george ma skvele multipacky (tam sa oplati spodne pradlo, ponozky, leginky, topy multi packy a pozri pod skolske oblecenie, maju tam pekne basic kusy)... C&A je taka klasika, ale za mna maju strasne dlhu dobu dodania, na lindex treba mat prihlaseny newsletter, kupujem len ked maju zlavy, pomer cena/kvalita mi inak nereze na to, co v poslednej dobe robia... H&M na pohlad pekne, kvalita strasna, mimo rifli neberiem detom odtial nic, rovnako reserved - tiez len rifle chalanom... nepouzitelnu modu ma momentalne opticky aj zara, este do tej 110 - co by ti malo vyjst na mladsiu mozno este - tam su pekne kusky, v tych starsich dievcatach je to fakt bieda...vsetko neskutocne siroke a o zvonovych nohaviciach sa ani bavit nejdem... petite cherie ma krasne jarne bundy, ale to musis cez hromadku brat, takze to asi nic... gap.eu mas obcas neskutocne zlavy, oplati sa pozriet, mali teraz vcera ci predvcerom? Tam beriem malej hlavne pyzama, skvele jej sedia, len treba brat cislo vacsie... ostatne znacky co kupujeme su uz asi drahsie... jaj este mango je taka zlata stredna cesta, tu jarnu kolekciu maju neskutocne zladenu, posledne, co asi za posledne roky dali na trh, co sa tyka detskeho oblecenia... sinsay, kik, takko kupim raz za cas nieco, co sa mi opticky zapaci, ale v drvivej vacsine som sklamana... ta kvalita je proste primerana cene no...

kallanchoe
14. mar 2022

@anjelicek26 kým som mala deti malé nosili ešte body a podobne....samozrejme nakupovala som podobne c&a -tam bola niekedy asi najlepšia cena/výkon,Tesco malo super veci, HM teraz neviem po pár praniach ostanú z niektorých veci fakt handry to išlo dole vodou,next má super ceny multi pakoch,George je super ale tak kvôli poštovnemu tiež aby sa oplatilo treba väčšiu objednávku spraviť,tam je kvalita tiež ok.....na Bestsecret nakupujem vo výpredajoch takže cenovo také bežné "značky" ako napr. Esprit,TT,kanz....vychádzajú ako v hm...tricka cca 5€,mikiny 15€....tovar dopĺňajú často,ale kto má čas stále na to pozerať🤔🤷....niekedy natrafím na fakt smiešne sumy,len je to taký dosť škaredo nafoteny eshop to je hrozné fakt🤦

luckuz
14. mar 2022

Skús Chane moda majú aj kamennú predajňu v Martine, fajn kvalita, pekné veci a za celkom ok cenu

luckuz
14. mar 2022
janjatu
14. mar 2022

@luckuz prosím vás s veľkostne ako pasujú veci?

luckuz
14. mar 2022

@janjatu ktoré ako, váčsinou to sedí, ja teda kupujem pre chalana a som spokojná