Kde kúpim oblečenie zo stránky Rosewholesale?

janulienka83
17. jan 2014

Ahojte, neviete mi poradit kde alebo kto na Slovensku ma v ponuke, predava oblecenie, ktore sa nachadza na stranke rosewholesale?

sissy27
17. jan 2014

@janulienka83 keďže je to nejaký ázijský "online veľkosklad" tak myslím, že je tu takých viac než dosť... akurát sa nikto neprizná, že objednáva z týchto stránok, ale nazve to luxusne "dovoz" ... rozhodne si ale vieš odtiaľ objednať v pohode aj sama 🙂

janulienka83
autor
17. jan 2014

@sissy27 ano tiez predpokladam ze aj tu na slovensku sa daju tie veci kupit, ale bohuzial ja som na takeho predajcu este nenatrafila, akurat na jedneho, ale ten ma len par veci a prave nie tie ktore by som si aj chcela objednat. Preto ak niektora viete kontretneho predajcu prosim o stranku alebo mi napiste do IP.

sissy27
17. jan 2014

@janulienka83 len keď nevieme čo presne zháňaš, tak ťažko ti zistíme, ktorý predajca tie veci ponúka, je tam toho strašne veľa a pochybujem, že niekto má celý sortiment tej stránky v ponuke 😉 veď objednaj sama, ušetríš za províziu 😉

janulienka83
autor
17. jan 2014

@sissy27 tie kabatiky napr.

cicinellka1
24. apr 2014

Baby prosím vás veci ktoré sú na stránke RWSale sú len krásne nafotene inak sú to úplne handry :-/ som sklamaná ako s veci tak aj s bizuteriou. ... A o kabelkach ani nehovorim :'( ☹

lenkaherc
2. dec 2015

chcela by som upozornit na tu stranu,lebo ja som si objednala a zaplatila...a nic mi nedoslo. Komunikovali so mnou a povedali ze sa mi to stratilo niekde na ceste, kedze som si dala aj poistenie tak ze mi poslu este raz uz preslo 3 mes. A stale mi nic nedoslo.tak som im napisala znova a uz sa neozvali.poslala som im cislo uctu nech poslu naspat peniaze a uz sa nikto neozyva.takze ja by som tam urcite neobjednala.

adysel
15. feb 2016

takže veci niekomu z vás aj prišli? alebo máte skúsenosti skôr ako lenkaherc, že peniaze dostali a tovar nedošiel?

megies777
9. nov 2016

@adysel mne prišli ale kvalita nič moc. Na fotkách pekné, no v skutočnosti otras

maria4785
20. aug 2017

Skúsenosti s Rosewholesale - http://2track.info/aMDv