Kde kúpim Narosan sirup za lacnejšie?

andreaandreab
24. máj 2019

Dobry vecer. Idem si k vam po radu. Vedeli by ste mi poradit, kde by som mohla zohnat tento sirup (vid foto) za nizsiu cenu ako uvadzaju v katalogu? Katalogova cena 47,80€. Neviem si uz rady co na podporu chuti do jedla pre mojho 4,5 rocneho syna. B-complex davam kazdy den a nic. Poradili mi tento sirup,tak by som ho rada vyskusala. A taktiez synovi zistili z krvi, ze ma malo zeleza.
Za kazdu radu vopred dakujem. 🙂

maca283
24. máj 2019

@andreaandreab písala som ss

hettinka
25. máj 2019

@andreaandreab je síce drahy, ale dieťaťu vydrží pol roka, po lyžici sa len dáva.

simatko2
25. máj 2019

Ak by ste mali záujem mam ho hneď k dispozícii, napíšte mi ss

janulla1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
maca283
25. máj 2019

@janulla1 noo ono to je tak ze pokazený nebude ale už nebude obsahovať to co je tam napisane a načo na pomôcť Do týždňov sa odporúča co mam ja vedomost

hettinka
25. máj 2019

@janulla1 ja ho mám v chladničke a dávala dom dvom deťom naraz, takze som ho mala otvorený tie 3 mesiace asi.

nika3136
25. máj 2019

Základ sirupu je voda s cukrom. Skúste si rozrobiť do fľaše, otvoriť a nechať ho pol roka. Asi by ste to už potom nechceli piť. Preto je použiteľnosť 3 mesiace. U tabliet je to inak, tam je použiteľnosť kvôli účinným látkam a je pravda, že po expirácií sa môže znížiť účinok, iné to je v tomto sirupe.

Odporúčam skúsiť Pediakid na chuť do jedla. Cena je cca 9€

simatko2
25. máj 2019

@janulla1 dobrý deň, áno 2 maximálne 3 mesiace, ale keď ho užíva dospelý nemá problém využívať, pri deťoch, ja davam 2,a vydrží im cez 2 mesiace.. Pol roka urcote nie, stráca na kvalite a nemá potom také účinky ako by mal mať..

janulla1
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
plastim
14. nov 2019

@simatko2 dobry den,mam zaujem o sirup.robite prosim s justom?

maca283
14. nov 2019

@plastim ak mate zaujem aj ja robím s justom mozete mi napisať

mirellka
19. nov 2019

@plastim zohnala ste? Ak treba mám v zásobe