Kde kúpim lacnejšie svadobné šaty?

26. apr 2023

Ahoj, idem si po radu kde pozriet lacnejsie svadobne saty s dlhym rukavom vo velkosti 42 ale cenovo okolo 150e bazare som pozerala ale nenatrafila som na nic.

pribinak
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenka.k
26. apr 2023

- ja mám č. 34, a už teraz je štvrtina zo mňa , po 20 r.
Prepáč, to ma len tak napadlo, lebo , tiež som mala zimné svadobné šaty.
Som si pospomínala ...

elenka.k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
karolinakr
26. apr 2023

Tu si baby radia, par diskusii pod tebou

Voľné diskusie

Podarilo sa vám predať svadobné šaty?

karolinakr
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marietaaaa11
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lvulik
26. apr 2023

..tomuto sa povie cenzúra.... 😁

lelelienka
26. apr 2023

Neviem aky styl chces, ale ja som sa minule preklikavala satami a vsimla som si, ze napr. aj bonprix ci about you ponukaju aj jednoduchsie svadobne.

blondtana
26. apr 2023

Ja som si dala ušiť a vyšli ma menej, ako požičanie v požičovni, urobila som si vlastný návrh, objednala materiál z netu a našla lacnú krajčirku, teraz ich chcú odo mňa žienky odkúpiť 😉

zuzana212722
26. apr 2023

Chceš lacné pozri aliexpres..treba sa tam vediet orientovať q pozerať feedbacky aj s fotkami niektore som fakt neverila ze sú odtiaľ prišli veľmi pekné šaty..no ja ti tak poviem vydávať sa len raz aspoň môj názor..ja som do svojich investovala dala som si ušiť na mieru v salóne (evamaria) a boli dokonalé..radšej by som posetrila na svoje jedinečné šaty ako toto kupovať cez bazár atď..ako ani tam zlé nemusíš kúpiť ale jeden jediný deň ti patrí a tak výnimočný prečo do seba neinvestovat?

nnnuuunnn
26. apr 2023

Ja by som nebrala šaty z bazaru, majú už svoj príbeh... Iba nové. Ani nie požičať. Ušiť alebo kúpiť svoje. Keď aj z aliexpress.

simsalabim
26. apr 2023

Suseda mala na svadbe taketo dake z bonprix a vezyerala uzasne. Skus aj tam pozriet, pridu skor a spolahlivo sa daju vratit, podla mna pohodlnejsie ako z aliexpresu.
https://www.bonprix.sk/svadobne-saty-so-zakarom...

juliet86
26. apr 2023

skus napr aj asos preklikat

rebeka7501
26. apr 2023
zorkahorka
26. apr 2023

Panecku, na fb ich je veeela. Kukni si svadibne stranky a zadaj dopyt, ponuky sa ti budu len tak sypat

ibrunova
26. apr 2023

V Novom Targu v obchode Krolowa shopingu

mamickalisticka
26. apr 2023

Na bonprix som videla a boli aj celkom pekné za super cenu

petka552
26. apr 2023

Odkial si?