Kde kúpim lacné značkové oblečenie?

mamidrink
8. aug 2022

Baby chcem sa vas opytat kde sa da lacnejsie na nete nakupit oblecenie znacky gucci chanel atd dik

melanta
8. aug 2022

Toto asi nechceš počuť, ale ak chcem originál a chcem značky ako Chanel, tak proste buď na to mám alebo nemám. Môžeš si urobiť výlet do Viedne či do Prahy. Alebo normálne každá táto značka má oficiálny eshop, mám s nimi dobrú skúsenosť ak chcem niečo, čo v obchode práve nemali. Ak nájdeš eshop, kde bude všetko výrazne lacnejšie, tak dám do ohňa obe ruky a obe nohy, že to nebude originál. Toto nie sú značky, ktoré predávajú kade tade s mega zľavami.

melanta
8. aug 2022

Vôbec sa nezamýšľam nad tým, ak si niekto kupuje veci v Pepcu, Sinsay a pod. Ale ozaj sa zamýšľam nad tým, prečo chce niekto prémiové značky, ak za ne nemôže zaplatiť bežnú cenu.

mamidrink
autor
8. aug 2022

@melanta dakujem v poriadku

mamamasama
8. aug 2022

@mamidrink existujú second handy aj pre takéto značky. Tiež ale nečakaj, že to oblečenie bude extra lacné.

evaachesa
8. aug 2022

@mamidrink originálne cez bazár alebo Pandorf v Rakúsku. 🙂

zmrzlinka2021
8. aug 2022

@mamidrink
Odporucam parndorf, maju tam fajn vypredaje

mamidrink
autor
8. aug 2022

@mamamasama nie ved v pohode ja som myslela tak do 100€

melanta
8. aug 2022

@mamamasama už dala ďalšiu diskusiu, kde sa pýta na Chanel ako predávajú v Turecku, čiže fejky @evaachesa

evaachesa
8. aug 2022

@melanta aaaha a sme doma 😃 tak šup na dovolenku do Bulharska a tam sa vyšantí v otrasných fejkovh 😅

mamamasama
8. aug 2022

@melanta príde mi strašne vtipné, že ženy čo nosia fejky si myslia, že to nie je vidieť 😅😁

mamidrink
autor
8. aug 2022

@mamamasama prepacte ja som sa len opytala a uz je na mne ci to budem nosit.boli sme v turecku a na niektorych veciach by ste ani nepovedali ze je to fejk

mamidrink
autor
8. aug 2022

@zmrzlinka2021 dakujem za rozumnu odpoved😊

mikadooo
8. aug 2022

@mamidrink sekáče 🤷 bazoš, modrý koník, vinted... Volila by som veci, kde možeš dohodnúť "osobný odber" a ak sa ti vec nepozdáva, môžeš sa otočiť na opätku a povedať, ďakujem, neprosím...

melanta
8. aug 2022

@mamidrink asi si nikdy nevidela originál Chanel či Gucci. Inak by si vedela, že tie veci kričia priam zjapú, že sú fejk. Ale mne osobne vôbec nevadí, ak také nosíš. Len pomenujme veci tak ako sú, pretože fejk nie je značka.

ghostsgirl
8. aug 2022

@mamidrink na niektorych veciach by to mozno clovek nepovedal, ale na ludoch ano. Ked suseda, ktora kazdy mesiac ledva vyzije z rodicaku sa zrazu zjavi s gucci kabelkou, myslim, ze vsetkym je jasne, ze to original nie je aj ked ona sa moze zaprisahavat, ze ano. Inak nechapem tuto posadnutost znackami, akoze ja si toez rada obcas doprajem znackove, ale take na ake mam peniaze, nebudem podporovat fejky za par supov, z toho by som ani radost nemala...

mamidrink
autor
8. aug 2022

@ghostsgirl ja som sa pytala o obchodoch a nie ci daka suseda ma kabelku...to mna nezaujima dovidenia

evaachesa
8. aug 2022

@mamidrink mrkni bazár...máš tam originálne kúsky za super cenu ;)

cloviecka
8. aug 2022

@mikadooo v mene autorky ďakujem za asi jedinú rozumnú odpoveď k veci.ostatne sú úplne zbytočné

mamidrink
autor
8. aug 2022

@cloviecka mate pravdu😊

mikadooo
8. aug 2022

@mamamasama predstav si, že ja netuším ako vyzerá gucci fejk, a myslím si, že so mnou asi tak 95% národa... Ale aspoň ty máš na ulici o zábavu postarané a môžeš skatuľkovať tie chudery všakže 🙄

zmrzlinka2021
8. aug 2022

@evaachesa Ceny bajecne 😀 Idealne pre chudobnych ludi, ktori praktizuju teoriu "a preto cernosi nosia zlate retaze"

ghostsgirl
8. aug 2022

@cloviecka len pani zalozila uz dve diskusie, sice pise o znackovych , ale ma namysli znackove ,,ako v turecku,, takze asi nema na mysli originaly a pochybujem, ze teraz vycaluje 300 e za bazarove a ano viem, nikto sa ma nepytal :D

melanta
8. aug 2022

@cloviecka pani dostala hneď v mojej prvej reakcii odpoveď na svoju otázku. Že oblečenie kúpi na eshopoch daných značiek. Žiaľ, až následne vyšlo najavo, že ona nechce Chanel alebo fejk, ktorý však nazýva značkovým oblečením. A keď sme už pritom, fejky sú trestné, takže nerobme tu z pani chudinku. Zbytočné a trestné je podporovať fejky. Nie upozorňovať na to.

evaachesa
8. aug 2022

@zmrzlinka2021 mňa by zaujímalo či sa tu tieto luxusné veci vôbec predávajú 😃 no ale treba uznať že výborná zľava 💁

zmrzlinka2021
8. aug 2022

@evaachesa
V tom je ich politika. Z hovna na poličke spraviť tortu a zmanipulovat ludi, ze nakupom tychto hluposti budu "lepsi"....

olimuc
8. aug 2022

Ja som nasla Chanel v sekaci a podla serioveho cisla, by to mal byt orginal (ja som si to ani nevsimla) ale je mi to relativne jedno, pretoze za tu cenu je kazda kozena taska dobra. Je to ale model skore 90te roky a značku vôbec nevidieť … ináč nemecky Vinted, bazár vo Viedni, v Mníchove atd. Staršie modely nájdeš za dobre ceny ale nie sú to tie, co nosia celebrity

evaachesa
8. aug 2022

@zmrzlinka2021 inak práve tento sveter by som považovala za fejk. Hrozný je 😅 ale ja sa nevyznám teda 🤭

angel993
8. aug 2022

@mamidrink pozri Remix, tam vedia mať rôzne značky vo výpredaji za super ceny

gabika128
8. aug 2022

@mamidrink na samotných veciach to ja osobnez dialky nevidím, či je to fejk alebo nie. Vidno to však na tom danom človeku 😂 🤦‍♀️

mamamasama
8. aug 2022

@mikadooo no ak vystúpiš v rozhajdaných bagančiach z MHD s kabelkou Chanel, tak nemusím škatuľkovať 😅🤣