Kde kúpim kvalitný nábytok?

eva1997
13. nov 2017

Ahojte kde je najlepšie kúpiť kvalitný nábytok ?

rakahaka
13. nov 2017

Kvalitny je asi len z masivu. Cize si vygugluj nabytok z masivu. Ostatne vsetky obchodu su drevotrieska. Ale za mna staci aj taky nabytok, nie je drahy a ked sa znepaci vymenis ;)

alenus454
17. okt 2018
Používateľ alenus454 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alenus454.

Ahojte, ja by som sa chcela spytat, nakupujete/nakupovali ste nabytok niekedy z internetu? Mate s tym dobru skusenost? My sme momentalne v situaci ze zostava len objednanie, ale trosku sa toho obavam. Dakujem.

rakahaka
17. okt 2018

@alenus454 robila som v obchode s nabytkom/eshopom. Nemas sa coho bat. Ak sa stane ze sa pri preprave poskodi, lebo aj to sa stava, vyreklamujes. Nemas sa preco obavat

jana_moro
22. okt 2018
Používateľ jana_moro je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jana_moro.

@alenus454 objednávali sme normálne zo sconto.sk, aj keď auto máme, tak kto by sa stým naťahoval a tlačil to do malého auta? Ak objednávaš velké veci, a viac, tak sa ti oplatí, že ti to privezú 🙂 nie je sa vôbec čoho báť, ak by bola nejaká chyba, normálne to vyreklamuješ ako v inom obchode.

martinka13
22. okt 2018

Javorina

alenus454
24. okt 2018
Používateľ alenus454 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alenus454.

Dakujem moc za tipy, uz pozeram a vyberam ;) tak ste ma povzbudili