Kde kúpim kabát?

halabolka
19. okt 2020

Ahojte baby, prosim dajte tip, kde by som zohnala zimny kabat v mini-pidi velkosti 🙂 som utla, vaha 48kg, nemam boky, navyse som nizka (160cm) a aj ked skusam velkosti 34/XS, vsetko na mne lieta. Navyse mam pocit, ze vsetky kabaty robia iba pre vysoke baby, ktorym sa hodi aj “oversize” strih, no ja v nom vyzeram horsie ako vrece zemiakov 😀 zatial som skusala h&m a reserved, ale bez sance. hodte mi prosim nejake tipy, dakujem

zuzikak
19. okt 2020

obchody, co ponukaju tvoje velkosti - podla mojich skusenosti urcite Orsay, Promod, Sinsay, H&M. Ja mam tiez 160cm a minuly rok som kupila v Orsay krasny...Treba hladat zuzeny strih alebo "princeznovsky" (v pase zuzeny, okolo bokov mierne rozsireny)

syslik81
19. okt 2020

ja mam kabat karren millen a tiez ted baker a su mi akurat .. ale neviem kde na sk by si kupila

martul
19. okt 2020

@halabolka Skús Asos, možno sú tam vyššie ceny, ale moja sestra je malinka, chudunká, jej je aj XXS a 34 veľké, ale tam si kúpila.

lauriema
19. okt 2020

@halabolka daj si ušiť predsa nejaký pekný na mieru podľa 0brazkz ktorý sa paci tebe

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
flakulka
19. okt 2020

@halabolka ja mam tiez 160cm a sedia mi z Next vel 34

janula12345
19. okt 2020

@halabolka asi akor anglocke znacky. Tie maju aj tzv petite velkosti, cize mensie a utlejsie ako normal. Pozeri next.co.uk, alebo aj spominany asos,, atd.

lubik87
19. okt 2020

@halabolka ahoj až chces ja predávam kabátik veľkosť XS je naozaj miny ja som si ho kúpila a je mi.maly a to nosím XS 😁je nový raz som sa doňho nasukala 😁😅😅značka je only 🙂