Kde kúpim extrakt z levandule z DM drogérie?

kiqusiq
14. okt 2013

Dobrý deň, neviete mi poradiť kde by som zohnala tento produkt??? Ide konkrétne o sprej s extraktom z levandule, ktorý má odlákať duchov 😀 U nás v HC v DM drogérie nieje ani v Trnave nieje a tak veľmi by som ho chcela pretože milujem vôňu levandule a teda rada by som si ho striekala pred spaním na vankúš 🙂 . Nedá sa nejako napísať do konkrétnej predajne či ho nevedia zabezpečiť??? ak áno ako?? Nemáte skúsenosť??? Ďakujem 🙂

janikes
14. okt 2013

tento sprej som nevidela este nikde, ale skus si pozriet etericky olej Levandule, napr. super znacka je Sallos - je prirodny a mozes si dat kvapku na vankus, ja som si spravila taky mini vankusik - ozdobny, kde si kvapnem a vonia cela spalna 😉

kiqusiq
autor
14. okt 2013

To je škoda... dúfam, že sa niekto ozve kto ho videl alebo niekto kto má skúsenosť z presúvaním tovaru z predajne do predajne alebo či im treba napísať alebo čo 😀 🙂

januliku
14. okt 2013

@kiqusiq Skus sa spytat u vas v dm-ke, ci ti ho vedia zabezpecit (stiahnut z inej predajne, zo skladov). Napr. v Deichmane to tak bezne funguje, ale ci v dm, to netusim.

kiqusiq
autor
14. okt 2013

@januliku Ďakujem 🙂