Kde kúpim drevený betlehem za prijateľnú cenu?

janka_lolo
4. dec 2022

Vedel by mi niekto poradiť kde by som kúpila naozaj krásny drevený betlehem za prijateľnú cenu, bola by som rada ak by ste mali aj fotku ak máte doma aby som si vedela predstaviť ako to vyzerá približne na živo, nakoľko deti chcú tento rok po dlhých rokoch drevený betlehem pod stromček tak som im ho sľúbila ale nikde na internete som nenašla nič také čo by sa mi páčilo, keď má byť drevený tak nechcem aby bol nejaký maličký ale aby bol dostatočne veľký

lilyianka
4. dec 2022

@janka_lolo neviem síce odkiaľ si,ale ja som si pred par rokmi kúpila drevený betlehem na vianočných trhoch v našom meste (TT). Stal tuším do 50€,ale už si to nepamätám presne

janka_lolo
autor
4. dec 2022

@lilyianka sme síce zo ZA, ale tam také nemáme, ale dcéra študuje v TT tak ju pošlem až ide popozerať tam a keď tak nech vyberie a kúpi, lebo u nás v ZA majú väčšinou občerstvenie na trhoch a takéto veci vôbec

lilyianka
4. dec 2022

@janka_lolo pravdupovediac na trhoch títo predajci boli každý rok a predávali rôzne drevené veci. Tento rok som si ich možno nevšimla, lebo som trhy len preletela s malým. Určite nech pozrie dcéra aj ma tu možnosť 😉

janka_lolo
autor
4. dec 2022

@lilyianka nemusí ísť po škole len na punč môže pozrieť aj niečo užitočné určite jej poviem nech popozerá, lebo sme pozerali aj u nás v a vôbec nič také, keď boli v októbri hody u nás tak tam ich mali a decká to zaujalo len sme nemali akurát pri sebe toľko peňazí aby sme si ho kúpili a neskôr sa nám už nechcelo ísť keďže všetci sme boli unavený a predsa je to o dedinu ďalej tak sme si povedali, že snáď na trhoch budú ale žiaľ u nemajú u nás tak preto som takto skúsila

mata1001
5. dec 2022

Ja som minuly rok kupila na sashe dreveny za cca 34€( uz si presne nepamatam) a prisiel presne taky aky bol na obrazku...

saxana000
5. dec 2022

Mamina kupila.minuly rok krasny a za dobru cenu v spolku sv Vojtecha

janka_lolo
autor
5. dec 2022

@saxana000 super to má ani nenapadlo sa tam ísť pozrieť

janka_lolo
autor
5. dec 2022

@mata1001 tie som tiež pozerala ceny fajn ale nejako nás nezaujal ale áno tam ich je množstvo vseliakych ale 300€ za Betlehem už naozaj nechcem dať

lilyianka
5. dec 2022

@janka_lolo dnes som bola na trhoch a len pre info,je tam ten stánok kde predávajú betlehemy. Maju ich tam niekoľko... dcéra nech pozrie.

janka_lolo
autor
6. dec 2022

@lilyianka super ďakujem, dcéra ide dnes do školy tak som jej hovorila, až pozrie a nech si vyberie aký sa jej bude páčiť

kolieskova232
6. dec 2022

Akurat som chcela napisat, ze na vianocnych trhoch ich vidat v celku casto a nie su nejak drahe., Zalezi aky velky a ake kvalitne je ich spracovanie