Kde kúpim cinkajúci vianočný kolotoč?

moniqq
18. nov 2010

Ahojte! Vianoce pomaly klopkaju na dvere a budu to nase prve s drobcom. Z detstva si pamatam taky cinkajuci stromcek so styrmi svieckami, ktore pohanali kolotoc a cele to cinkalo. Velmi by som chcela take nieco aj do mojej domacnosti, ale netusim kde to zohnat a ci sa to vobec este da kupit. Pozerala som na nete aj na zahranicknych strankach a nasla som len take male na cajovu sviecku ale tie necinkaju. Neviete niekto poradit? Ake mate radi vianocne dekoracie? Prijemny den vsetkym! monika

lukajda
18. nov 2010

Ahojky, loni jsem ho kupovala, také nostalgie z dětství 😵
Našla jsem ho pod názvem andělské zvonění.

kubaka
18. nov 2010

prodává to zásilkový obchod Horizont, jeto Andělské zvonění. Jsou to andělíčci či hvězdičky co cinkají o činely a vespod jsou 4 dortové svíčky.

martimarti
18. nov 2010

Pokud myslíš staré "retro" andělské zvonění, tak navštiv nějaké aukce např. Aukro...ale cena obvykle vystoupá nad 1000Kč podle toho, jak je zvonění zachovalé. Loni před Vánoci se jedno ve vynikajícím stavu prodalo za 2500Kč ☹ . Jinak mnohen levnější je v letních měsících 😉 ...cena tak do 700 Kč.

Novodobé zvonění /viz odkaz Kubaka/ jsem tento týden viděla v OBI...cena myslím okolo 125 Kč 🙂

jabber
19. nov 2010

Andělské zvonění jsem kupovala loni na mimibazaru, stojí okolo 100 Kč 😉

modrofuz
3. dec 2010

@moniqq V Baumaxe teraz maju presne ten kolotoc, ktory spominala kubaka 🙂

moniqq
autor
19. dec 2010

jejeeej vdaka, az teraz som nasla odkaz, tak sa tam kukneme a mozno to este budu mat... uvidime, potesila by som sa. pekny den a krasne vianoce. monika

filomena
19. dec 2010

@moniqq v Hornbachu ich mali plno este vo stvrtok 🙂 maju to tam medzi vianocnymi svieckami.