Kde kúpim čierne midi šaty?

26. apr 2022

Ahojte… poraďte mi prosím stránku, pripadne ak máte vy také šaty… spoločenské čierne midi šaty s krátkym alebo 3/4 rukávom, kde sa mi zmestí tehu brušku tesne pred pôrodom 😁 v júni ideme na svadbu, a ja neviem čo na seba.

h2
26. apr 2022

Ak môžem poradiť, nechoď na svadbu v čiernych. A už vôbec nie, keď to bude v júni a budeš vo vysokom stupni tehotenstva.

thereisabear
26. apr 2022

Pozri Aboutyou, Zalando, možno Bonprix

tncka
26. apr 2022

Preco cierne? Tehulka v lete a v ciernom...mozes byt taka pekna a zabijes to touto farbou😏 ake mas vlasy,plet? Farbu vyberaj inu podla toho. Ak si blond alebo brunetka,ja by som brala aj cervenu. Blondinam sa hodia pekne pastelove farby...

lucifuk212
26. apr 2022

Ja myslim ze sa nepytala na to ci si moze dat cierne saty, co tu zas mudrujete? 😀 za mna pekne midi saty mavaju v reserved, ak teda chces pred kupou skusat

tncka
26. apr 2022

@lucifuk212 sorryyy🤣🙊Chceli sme poradit kedze ide na svadbu nech to ma aj taky sviatocny efekt a nepride tam ako tehotna vdova🤣

lucifuk212
26. apr 2022

@tncka podla mna je to kazdeho osobna volba, ja by som tiez volila cierne, je to prekrasna elegantna farba a vobec mi nepride ako smutocna 😀 naopak neznasam na sebe besne farby, necitim sa v tom komfortne 🤷🏻‍♀️

simca06022011
26. apr 2022

hodis do google a vyhodi ti miliardu ciernych midi siat. A potom len vyberat a skusat

h2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucifuk212
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
h2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
feeewa
26. apr 2022

Skús ASOS, majú tam kvantá šiat 🙂

Často mávajú aj 20%,25% zľavu, stačí si len počkať, ak si niečo vyhliadneš.

https://www.asos.com

adriannasvk
26. apr 2022

Zalandoo,reserved...zadaj si do googla cierne tehotenske midi saty a najde ti ich az az...ale skus pozriet aj inu farbu,mozno ta oslovia aj ine

beabelisova
26. apr 2022

@feeewa ako z tade sedia saty? Mala som tam jedny vyhliadnute, len som z tade nic nekupovala, ani kamosky tak som nevedela, ci mam skusit objednat. Ale maju super ponuku 🙂

0ria0
26. apr 2022

@adriannasvk akurat som to chcela napisat, ze ved staci dat do googla a trocha si pohladat. nie je to vobec ziadny problem, bude ich tam tolko, ze si nebude vediet vybrat

feeewa
26. apr 2022

@beabelisova predavaju tam viac znaciek, tak tazko povedat… ale pri vacsine je video s modelkou, kde ma danu vec na sebe a v popise je vzdy jej vaha/vyska… ja som sa vzdy riadila tym a nikdy nebol problem 🙂

autor
26. apr 2022

@h2 u nás je normálne prísť na svadbu v čiernych decentných šatách 🙂 že ma niekto s tým problém, ma nezaujíma 😁 keby chcem vyzerať ako vdova, dám si cez hlavu sieťku a aj čierne doplnky.. čo neplánujem 😁 doplnky chcem vo fuchiovej farbe a blondyna nie som. Mám svetlohnedé vlasy asi po lakte 😁 a googlila som , lenže som nenašla niečo, čo by ma zaujalo… preto si pytam rady aj inde… kde je viac tehotných predsa 🤷‍♀️

autor
26. apr 2022

@marse presne tento vyber mám prebehnúty zhora dole 🙂 veľa šiat je aj vypredaných alebo veľkosť xs,s 🙂 ale ďakujem

lucifuk212
26. apr 2022

@beabelisova ja som si objednavala z asosu asi pred mesiacom prvy raz take tehotenske gate na traky a mala som trochu obavu, ale sedia super, material velmi kvalitny a to mam vacsinou problem kupit si bezne nohavice co by mi sadli. Zalezi od znacky, este som objednavala tehotenske tricka a teda mi tehotenske vobec nepridu 😂 na fotke vyzerali dlhe az po zadok a realne su take kratsie na dlzku, ked budem mat vacsie brucho uz ich nevynosim.. ale material je fajn.

autor
26. apr 2022

@h2 ešte aby som doplnila 🙂 ak by mi niekto zomrel, na svadbu by som nešla 🙂 a 3/4 rukáv môže byť aj krajka, pripadne nejaký ľahučký materiál. Nebývame na juhu , kde je v júni 38 stupňov

lenka2710
26. apr 2022

Ja som si naposledy také objednala z bonprixu, čierne a mala som vinovo červené doplnky! Ale neboli tehotenské, na druhej strane, boli site tak, že sa mi do nich potom zmestilo aj bruško, takže som ich využila dlhšie a ešte stále ich oblečiem, keď je príležitosť ☺️

autor
26. apr 2022

@lenka2710 ďakujem ❤️