Kde kúpim červený kvietok proti urieknutiu?

karolko6969
21. jún 2015

vie mi niekto poradiť niekoho čo vyrába kvietky na kočík s menom proti urieknutiu ??? alebo kde to tu na modrom koníku nájdem ??

sunnyfunny
21. jún 2015

never takymto hlupostiam 😉

nela1916
21. jún 2015

Asi je blbé namiesto konkrétnej odpovede na konkrétnu otázku toto, ale - prosííííííím, nechoď do takej kúpy. Mám skúsenosti s iným typom "zázračnosti" a teda ti poviem, sú to nebezpečné veci s pomerne zákernými a dlhodobými dôsledkami (psychologicko-spirituálnymi, aké ti ani nenapadnú). Hlavne sú to sily, o ktorých ti nikto nezaručí, že sú čisté, neviem, kde ľudia berú tú istotu, že deťom naozaj pomôžu. Ono je to taký experiment akoby "s liečivými rastlinami z afrických pralesov", iba to tak triafame a netušíme, čo je súčasťou "balíčka výhod". Takže neodporúčam ani ako prevenciu. 🙂

hipollita
21. jún 2015

Snad neveris tomu, ze ked ti niekto (predpokladam, ze clovek, ktory sa nevenuje magii) vyrobi obycajny kvietok s menom funguje to automaticky proti urieknutiu :D :D Takych si mozes vyrobit aj sama dvesto a tvarit sa, ze to funguje...

ruthmaria
22. jún 2015

viac ti pomoze reflexna paska na kocik za 50centov

sibalka21
22. jún 2015

Kriste baby, ona chcela len vedieť kde to môže zohnať... Je to jej vec ci na to verí, každý je inak naučený... Nepotrebuje čítať vaše múdrosti, s prepáčením.

0silvia0
1. okt 2018

To co su za vyrazy? Ze niekto ma pozrie, zle z oci...
Ani neviem co su to za divne vyrazy, tak sa tym nastastie nemusim zaoberat.