Kde koupím kvalitní kabelky?

veverka5889
4. jan 2019

Dobrý den, prosím nevíte o nějakých dobrých stránkách kde bych mohla koupit dobrou a kvalitní kabelku... Maminka bude mít narozeniny a chtěla bych ju potěšit kvalitní kabelkou. Ona si vždy koupila maximálně od Vietnamců, nic proti nim ale chtěla bych ju potěšit. Ona by jsi nekoupila nic drahého, bylo by jí líto peněz a vím že bych ju tím potěšila. Vím že by ju potěšila tahle, nebo jsem pod záminkou poradila s výběrem ale tuhle jsem našla na eobuv.sk a podle recenzí není to nic kvalitní a ani portál není až tak důvěryhodný . děkuji za radu...

liz_lemon
4. jan 2019

answear.sk

kengurica
4. jan 2019

@veverka5889 eobuv je v pohode. Mám s nimi dobre skúsenosti. Majú tam výrobky rôznych značiek. Hlavne hľadaj pravú kožu. Tá po čase nepopraska a vydrží. Značky typu "Desigual" a "Guess" sú síce pomerne drahšie, ale pomer cena/kvalita je uuuplne mimo. Pozeraj rôzne portály answear, zoot, a pod. A samozrejme treba byť ostražitý napr.pri kabelkách Michalel Kors za 50,- €, čo je mimoriadne podozrivá cena... Čiernou väčšou kabelou z pravej kože, jednoduchého vzhľadu nič nepokazíš.

hettinka
4. jan 2019

Mám rada značku monnari, kvalitne sú. A na bežne nosenie aj z obuvi CCC

korunka1
4. jan 2019

Na Bonami mávajú kampane na značkové kožené kabely, seriozny predaj

mpg
4. jan 2019

Ja si objednávam zo stránky jej.sk je aj jej.cz, je tam veľký výber aj kvalitnejšie, aj rôzne farby.

elissa707
4. jan 2019

Eobuv alebo Answear su kvalitovo dobre
Z jej.sk zase neodporúčam ceny aj vyber fajn ale dva krat mi prišla kabelka úplne tenká kvalita horšia ako od cinancov fakt ako papier

veverka5889
autor
5. jan 2019

Ženy, moc děkuji 😊