Kde je najlepšie inzerovať kočík na predaj?

yanna222
11. mar 2015

Mamičky, viete mi poradiť, kde je najlepsie inzerovať kočík na predaj? Mam úplne nový, nepoužívaný kočík Inglesina a zatial sa mi ho nepodarilo predať.
Dakujem za každý tip. ;)

jankapo
11. mar 2015

nebudem tu vypisovat konkretne stranky, kde sa da inzerovat, hod si do googlu "detsky bazar" a oni ti tam same nabehnu...ked sa ti nieco dlhodobo nedari predat, asi treba spustit z ceny 😉

janickacrazy
11. mar 2015

Skús tu na bazari alebo na bazoš.sk. Možno treba znížiť cenu, ked sa doteraz nepredal. 😉 Alebo pribaľ nejaký darček, to majú ľudia radi. 😀

dionyzka
11. mar 2015

@yanna222 ... mne sa najlepsie osvedcil bazar na MK, islo to svizno a zvacsa bez problemov. Chce to asi trpezlivost, jeho cena na bazari je dost vysoka, za to kupis i novy a hlavne vacsina maminiek preferuje iny styl. Takze len trpezlivost alebo velmi cenu dole :(

jasminet
11. mar 2015

@janickacrazy dieta? 😀 😀 😀

inak dobry pokus o inzerovanie tu na stranke 😉

janickacrazy
11. mar 2015

@jasminet Tak ja som predala už 6 kočíkov, tak viem o čom hovorím, haha. 😀

jasminet
11. mar 2015

@janickacrazy ja ti rozumiem - cena ako za novy a este plastenku si treba zvlast kupit, perinky...

piacere
11. mar 2015

@yanna222 no takto ti poviem.... kto má 780€ na kočík (a ak k tomu prirátam poštu, ktorá sa pri tejto hmotnosti vyšplhá možno aj na 15€ a to už máš ani nevieš ako 800€), tak má aj 900€ na nový 😅
Osobne si myslím, že za tú sumu ho na bazáre nepredáš... a nech je použítý 1, či 3x, vždy je to už kočík z druhej ruky a za to ľudia nie sú ochotní platiť len "pár eur" menej ako stojí nový....

piacere
11. mar 2015

apropo... našla som ho tu v proshope (aladin) za 815€ ... viem, ty si možno zaň dala 900€, lebo aj toľko stojí na nete, ale aj na toto musíš prihliadať... kto ti kúpi (aj keď len párkrát použitý) kočík za takmer 800€, ak môže mať nový za 815€? 🙂

jankapo
11. mar 2015

a este jedna rada- prezri si nielen za kolko sa da kupit novy kocik, ale aj za kolko ho predava konkurencia- tvoji konkurenti su vsetci, co ho predavaju z druhej ruky...lebo priklad- ak mne ako zaujemcovi ponukne niekto identicky tovar o 150 eur lacnejsi a este mi da k tomu aj autosedacku, tak asi tusis pre koho sa rozhodnem....v dnesnej dobe hodnota veci strasne rychlo klesa, lebo ponuka daleko prevysuje dopyt.... 😒

zuzik307
11. mar 2015

baby, ale nie každý kočík vonia levanduľou /ako tento/, možno preto je tá cena taká, aká je 😵

janickacrazy
11. mar 2015

@zuzik307 No pre mna za mna može vonať aj vanilkou, mne sa tieto retro kočíky nepáčia a nedala by som zanho ani 200 eur. 😀

piacere
11. mar 2015

@zuzik307 jaj taak 😀

yanna222
autor
11. mar 2015

Dakujem za milé rady!