Kde je najlacnejšie oblečenie?

ajca18
20. sep 2022

Ahojte chcem sa opytat ci mi niektora neviete poradit kam na nakupy lacneho oblecenia?chcem nakupit vela lacneho oblecenia na predaj..kde je lacno v Madarsku,Rakusku?alebo?nemam nikoho kto by mi vedel poradit tak skusam tu sa poradit..za kazdu radu budem velmi vdacna🙂🙂🙂

alexandramb
20. sep 2022

@ajca18 Ja si myslím ze skôr Poľsko, alebo keď už tak Turecko alebo Bulharsko boli sme tam v lete a extrémne lacne oproti nám. Alebo možno ešte Egypt, tam je vraj tiež lacno. Záleží od toho aké veci chceš 🙂

ajca18
autor
21. sep 2022

@alexandramb no ja som myslela nieco blizko Slovenska najradsej by som chcela znackove ale mohli by byt aj obycajne..a dakujem velmi pekne za odpoved🙂Polsko by sa este dalo🙂

lucik194
21. sep 2022

toto Ti nikto nepovie, lebo je to jeho biznis,

nikol873
21. sep 2022

@lucik194 akurat som to chcela napisat. podla mna sa da vsade na vokol ale take top miesta a priamo aj lokality velkoskladov ti len tak nik neprezradi

martul
21. sep 2022

@ajca18 lacné a značkové..... jasné, najlepšie v poľsku 😅🤦

lucik194
21. sep 2022

ak bude lacne budu to fejky, 😉

ajca18
autor
21. sep 2022

@lucik194 dakujem za odpovede🙂aj tak ja som s tym aj pocitala ze nikto nepovie tak ako pise pani hore je to biznis🙂

usla35
21. sep 2022

tazko povedat, mam znamu, co chodi do Madarska nakupovat, druhu, co do Polska, zalezi aky mas vkus, su to rozne styly 🙂

ajca18
autor
21. sep 2022

@usla35 dakujem krasne asi vybehnem do toho Madarska
Pozriet🙂