Kde dávate malé veci po bábätkách?

4. aug 2021

Zdravím.. Baby kde dávate veci co už sú malé deťom? Mohla by som dat vyprate (len v čistej vide bez avivaze) do komody? Mám celú voľnú komodu že by som To tam dala... Za nejaký rok a pol plánujeme ďalšie bábätko tak by sa to použilo... A ked niekto dáva levanduľu ku oblečeniu tak susenu alebo čerstvú? Ďakujem 🙂

tomcimka
4. aug 2021

Ja mám uložené v krabicich na ktorých je napísaná veľkosť. Čo krabica to jedna veľkosť. A uložené mám v pivnici.

mrkvickan
4. aug 2021

Ja som to mala v stahovacich vreciach nezaberú toľko miesta a si myslím že ťa komoda bude málo na pribúdajúce malé oblečenie 😍

autor
4. aug 2021

@mrkvickan ved mam aj tie sťahovacie vrecia 😅😅 tak môžem že do tých vriec a do komody však 🙂

mrkvickan
4. aug 2021

Jasné ja som ich dala do skrine na pôjde a ti poviem po desiatich rokoch som ich vybrala znova vyprala a nič im nie je ani poškodené ani roztrhané a hlavne sú aj po toľkom čase nositeľné 😎.

lenuska9999
4. aug 2021

My máme v tých sáčkov, čo z nich vysajes vzduch vysavacom a uložené pod posteľou v perinaci..

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mb2021
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
leuska0910
4. aug 2021

Vo vreciach na povale, mame prve babo v rodine tak ak budu mat bratia dcery tak vyuziju, ak nie dam do kontajnerov na oblecenie🙂

gbgb
4. aug 2021

Vákuové vrecia a na poval. Potom aj tak prepereš znovu