Kávovar na mletú kávu

florentina1
9. apr 2014

Ahojte baby aký kávovar odporúčate kúpiť? Na mletú kávu by som chcela. Kávovar na kapsule máme, ale chcela by som nejaký dobrý na espresso s hustou penou 🙂 ďakujem za každú radu 🙂

bubelko
9. apr 2014

@florentina1 neviem, aky mas cenovy limit, ale osobne by som sla do kavovaru zn. jura alebo delonghi 😉

mowinka1
9. apr 2014

prečo na mletú? nechceš radšej na zrnkovú? budeš mať čerstvú voňavu kávu, keď sa ti pomelie priamo pred použitým, aj keď počiatočná cena za kávovar je vyššia no na káve sa ti to rýchlo vráti 🙂

florentina1
autor
9. apr 2014

@bubelko
@mowinka1
aha áno... presne tak, na zrnkovú 🙂 a aký kávovar je naj? 🙂)

mowinka1
9. apr 2014

@florentina1 ja osobne som za talianske, takže hlavne delonghi. Záleží koľko si ochotná investovať, ja keď budem veľká tak si kúpiť tento http://www.hej.sk/espresso-delonghi-intensa-eca... no sú samozrejme aj lacnejšie verzie 😉 Máme ho v robote a je neskutočne dobrý.

bubelko
9. apr 2014

@florentina1 delonghi aj jura su dobre znacky. zalezi od toho, kolko chces investovat 😉

sarracenia
9. apr 2014

ak chces manualny (pakovy) kavovar, tak urcite Rancilio Silvia...Rancilio robi hlavne profesionalne masinky do kaviarni a toto je ich verzia pre domacnost, takze uzasna kavicka je zarucena 🙂