Kauza Spievankovo

28. feb 2024

Ahojte zachytili ste kauzu ohladom Spievankova? Co si o tom myslite? Ja som im nikdy neprisla na chut a moj nazor sa teraz len potvrdil.

len_nig
28. feb 2024

Ja som nezachytila nič vieš napísať viac?

len_nig
28. feb 2024

@pe_mi
@pribinak tak to keď je pravda to je riadny grc

saxana000
28. feb 2024

Mne je ta zenska strasne nesympaticka..prafektovana a neprijemna..

januska12323
28. feb 2024

Takto to dopadne keď sa na niečo necháš ukecať s kamarátom a neriešiš to podstatné - zmluvu.

petronellla87
28. feb 2024

Nikdy som im neprišla na chuť... ženská brutal nesympatická, a ten chlap totálny slizoš a afekťák

slavomira236
28. feb 2024

Moje deti nastastie toto nepocuvali.

zuzanka.zuzu
28. feb 2024

zachytila. už cca 3r chodíme na takmer všetky detské predstavenia čo sú v BA (paci pac, spievankovo, fíha, smejko a tanculienka, duhalka, tarajko a popletajka, na niektorých sme boli aj 2-3x po sebe, iba tak). my sme boli ešte asi na poslednom kde hrali títo dvaja a teraz sme boli aj na ich alternantoch - rozdiel v protagonistoch som si nevšimla ŽIADNY 👍 ale samotný program je horší a horší 👎 toto v cinemaxe bol otras 🙄 pôjdeme aj na angličaninu čo bude teraz tak som zvedavá...

alickapusinka
28. feb 2024

Takto podraziť človeka no zasa sa potvrdilo najlepšie vystupovať sám. Spolky nerobia žiadnu dobrotu.

autor
28. feb 2024

Mne sa ich tvorba nikdy nepacila, ale tak maju vela fanusikov, cize svoje publikum si nasli. Ale toto, co sa pise ak je pravda, tak ako...riadny zahul. Smutne, ze aj v detskej tvorbe sa robi taky spinavy biznis 😕

fido69
28. feb 2024

Aké typické slovenské postoje. Na Slovensku sa úspech jednochucho neodpúšťa. Keby ste dievčatá mali za sebou aspoň desatinu ich práce, snahy a úspechu... 😉

suzitok
28. feb 2024

Mne skôr vadilo to, čo je vidno aj na niektorých videách, ako strašne tlačili deti k vystúpeniu, hoci deti už boli spavé, unavené a nebral sa na to ohľad, za každú cenu treba dotočiť to, čo je naplánované.....a že nemali doriešené zmluvy je vec ich dvoch, zbytočne teraz budu kydat jeden na druheho, mali si to osetrit a nemuselo k tomuto dojst

nelca0510
28. feb 2024

Citala som na Pluske. Ono všetko treba mať na papieri - aj pred tými 30timi rokmi.

autor
28. feb 2024

@fido69 Toto nazyvas uspech? Potom mame asi nielen rozne postoje, ale aj hodnoty.

1fifinka1
28. feb 2024

Zachviľu bude titulok "Spievanka už nebude mlčať". A budú kydat jeden na druhého. A kde je pravda vedia len oni.

janulik2008
28. feb 2024

Necitala som a tiež som im neprišla na chuť. Mala ich počúvala ale skôr počúvala Smejko a Tanculienka, Jaroš atď. Mne tiež prišli nesympaticki a inak dávnejšie som čítala že aj k deťom sa správajú zle, tuším kričia na nich či niečo také

suzitok
28. feb 2024

@janulik2008 ano, dialo sa to...chodili po škôlkach nahrávať jeden čas, učiteľky by vedeli rozprávať

banderaska29
28. feb 2024

prosím Vás, jeden rozhovor a už súdite. nie je rozumné zaujať zrazu postoj, aky su grc a podobné. my sme spievankovo mali radi, dokonca 5 časť kvôli angličtine zapíname dodnes (ani nenapíšem, koľko maju moje deti rokov 😀) a na tom, že oni mali nejaký interný konflikt, sa nič nezmení. vždy je to súhra viacerých aspektov.

počkajme si na viacero pohľadov, názorov.

@suzitok
@janulik2008 na deti nikto nekričal, komunikovalo sa cez megafóny, spievanka aj zahrajko tam vzdy mali aj svoje vlastné deti. ale modrý koník znesie, že ? neširte blbosti. ak je veľa detí na pľaci ktoré sa prekrikujú, tak sa zvýši hlas aby počuli. ale nie v zámere kričať na ne.

vevapeto
28. feb 2024

Presne ako v rodinách - pokiaľ nejde o prachy, všetko je super. Škoda, že to takto dopadlo.

domiklik
28. feb 2024

Bolo by férové opýtať sa na a názor aj druhej strany... Ale to by už neboli tieto pseudo denníky...

fido69
28. feb 2024

@autor Áno je úspech. Je to veľký úspech. Čo takého si dokázala ty? 🤔

Okrem toho, že sa vyžívaš v ich vnútorných problémoch? Že tu budeš šíriť nenávisť voči ľuďom, ktorých vôbec nepoznáš? Hlavne všetko anonymne...

klotildabazarik
28. feb 2024

ANO Podhradská sa snažila odrbat zahrajka😂

suzitok
28. feb 2024

@banderaska29 je to viditeľné v niektorých videach, ako nasilu nutia spiace dieta vstat a dohrat...toto nie je vymysel..

janulik2008
28. feb 2024

@banderaska29 panebože ja nehovorím že to tak bolo, iba že som dávnejšie čítala 😁 a tuším to bolo na nahrávaní. Ako som písala, nie sú mi sympatickí aj keď malá DVD nejaké má. Niekedy si aj angličtinu zapne ale aby ich "žrala" ako iné deti to nie.

Je to ich konflikt a čo sa naozaj stalo vedia len oni

zunaf
28. feb 2024

@domiklik Vyjadrenie druhej strany tam je. Ale to by bolo potrebné čítať celý článok, že...

oblecenieavecicky
28. feb 2024

Praví kresťania...

autor
28. feb 2024

@fido69 Ked toto, co sa tam udialo povazujes za uspech, tak potom na tomto svete nieco nie je v poriadku.

fido69
28. feb 2024

@autor Keď čítam tvoje anonymné príspevky, tak si to presne myslím - Niečo je zhnité v štáte slovenskom.

mamickalisticka
28. feb 2024

Je to veľmi smutné. Spievankovo je pojem na Slovensku u každej rodiny s malými deťmi. Ja osobne ich mám rada (videá, pesničky), výborne sa vypracovali a svoju tvorbu povýšili na profesionálnu úroveň. Je to úspech. Boli prví na sk. Ale v najlepšom treba prestať.