Kauza Kramný

19. júl 2024

Otváram diskusiu na túto tému, pre mňa je tento prípad roky niečo čo ma zaujíma ako to v skutočnosti naozaj bolo. Prešla som si už viacero vecí, teraz je aj dokument o tomto celom. Kto nevie zahynuli na dovolenke v Egypte v 2013 dcéra s mamou, prežil manžel, otec.
Čo si o tom myslite vy? Ako niekto kto má napozeranych veľa truecrime v ňom vidím vinníka, ale som zvedavá na iné pohľady. 🙂

mamamasama
19. júl 2024

Kde sa dá niečo také pozrieť?

haley7897
19. júl 2024

Vieš dat link na dokument? Večer pozriem. Kauza mi nehovorí nič..

autor
19. júl 2024

@mamamasama
@haley7897 voyo, dnes dali prvú časť, bude 5 časti.

danyelia
19. júl 2024

Nejako extra túto kauzu nesledujem, no pamätám si ju z minulosti - on na mňa pôsobí ako vinník a aj psychopat 🤔

stanulienkat
19. júl 2024

Tiez v nom vidim vinnika. Vraj bol chorobne ziarlivy. Paci sa mi, ze Cesi sa nesrali, isli tvrdo po nom a zabasli ho. Tu na Sk by bol z neho ctihodny obcan, nikto by nic nevysetroval a skutok sa nestal.

autor
19. júl 2024

@danyelia Ja som ju sledovala, začalo to keď som bola v puberte a nejak ma to zasiahlo, najmä keď to šlo priamo v tv a odvtedy som chcela vedieť čo bude ďalej... Pre mňa veľa vecí od toho ako vystupoval, ako si našiel hneď milenku apod. Veľa nezrovnalosti, cez pokazené pitvy. Tam bolo toho šialene veľa, mam pocit ze aj na mk bola o ňom diskusia.

autor
19. júl 2024

@stanulienkat Ja po dnešnej prvej časti som si istá, že to tak bolo ale možno nakoniec zmením pohľad.

luccija
19. júl 2024

Vtedy som to sledovala, ale jemu to nedokázali či áno?už si nepamätám.Urcite si to pozriem.Bol obvinený, že ich zabil elektrikou nie?No v hlave to nemal v poriadku zabiť aj svoje dieťa ešte pochopím zo žiarlivosti afektu zabiť ženu, ale dieťa?A ešte také niečo naplánovať na dovolenku v cudzine.

danyelia
19. júl 2024

...ja si pamätám hlavne tie jeho divné úškrny a úsmevy na fotkách, čo ma presvedčilo, že on musí byť fakt mimo a určite má v tom celom prsty on.

haley7897
19. júl 2024

Voyo nemám. Je to sk dokument?

autor
19. júl 2024

@haley7897 český, ale je aj na sk aj cz voyo, možno časom bude aj inde..

modrava
19. júl 2024

ktovie ci sa niekedy dozvieme pravdu.. ale to by sa musel priznat

autor
19. júl 2024

@luccija on mi pripomína prípad z usa, Ch. Watts.

@danyelia Poznám lieky na ukludnenie, ale aj napriek tomu si myslím, že to bolo zvláštne. Najmä keď kameraman a moderátor tvrdia, že sa ich pýtal či nie je málo uplakany. Tak v ten deň im do rozhovoru sa už aj rozplakal (predtým nič také nebolo)

matullienka
19. júl 2024

Ono to je asi ako aj u nás s tou Juditou, tiež veľmi veľa ľudí stále verí, že je nevinná.

stanulienkat
19. júl 2024

@modrava on sa neprizna, je to psychopat. Ked to chladnokrvne naplanoval a vykonal, musi mat nervy zo zeleza. Nesmutil ako normalny partner a hned si nasiel dalsiu milenku.
@luccija to dieta bolo jeho? Ja som myslela, ze len jej. Ale uz si tolko nepamatam.

autor
19. júl 2024

@matullienka Presne z jej diskusie mi napadlo otvoriť túto, aj tam si myslím v jej vinu. 🙂

doriiis
19. júl 2024

Jasné,že to urobil.Vsak je to čistý sociopat a narcis.

kamatopo
19. júl 2024

Toto sú jedinci čo veria tomu čo hovoria. Sú presvedčení o tom že ostatní im uveria, keď hodia psie oči. Zabiť vlastne dieťa dokáže len hyena. Aj to teraz neviem či som tú hyenu neurazila. Ak mal problém so svojou žiarlivosťou tak sa mal dať liečiť no takýto si to nepriznáju. Bohužiaľ žila som s takýmto pritivom a viem čo dokáže v tej chorej hlave zlatať. Ú mňa je celý Kramny dcérovrah. Človek co nezniesol aby jeho žena viac milovala ich dcéru ako jeho samého🤦. A radšej ich videl mŕtve ako by žili bez neho a s niekym iným. Som zvedavá na tento dokument.

beata_k
19. júl 2024

Pokial viem, ten muz je odsudeny za vrazdu. Tu niet velmi nad cim meditovat.

autor
19. júl 2024

@kamatopo Do bodky s tebou súhlasím.

@beata_k Ale i napriek tomu sú rôzne dilemy o tom, že ako to v skutočnosti bolo, najmä keďže neboli priame dôkazy tak isto ako u judity, verdikt síce už bol, ale ľudia stále teoretizuju.
Neberiem to ako niečo vážne tuto diskusiu, ale zaujima ma opačný pohľad, zo zvedavosti. Tak ako aj pri zástancoch judity.

enmery
19. júl 2024

Ja si myslím, že to urobil on a je to úplné chladný sociopat bez emócií, preto to tak všetko ustál. A podľa mňa si to pripravoval dopredu. Sociopati bez emócií myslia inak ako my.

beata_k
19. júl 2024

Sud by nevyriekol rozsudok ak by boli iba dohady. Ludia toho nataraju az az.

autor
19. júl 2024

@beata_k Beátka, proste preskoč diskusiu keď to nie je pre teba, je to pre ľudí ktorých to zaujíma, majú chuť o tom diskutovať či vyjadriť názor. 🙂 Radšej budem v teoretickej rovine diskutovať o tomto než o ďalšom tehu teste či vyrazke na zadku.😀

beata_k
19. júl 2024

Citala som diskusiu o vyrazke 😄

autor
19. júl 2024

@beata_k Aj ja.😀 Žiaľ, tak moju tému po tejto beriem ako viac dôležitú!🤣

beata_k
19. júl 2024

OK, len som napisala svoj dojem o tejto kauze. Je to vrah a sedi za svoj zlocin.

liusa82
19. júl 2024

ja som raz dakde počula,že ten kto s ním sedel v base povedal,že on je tak blbý a jednoduchý že by nevedel taký komplot vôbec zorganizovať.Takže ktovie ako to je.Nesledujem to.A to dieťa jeho nebolo.Ale ževraj aj ona bola dobrá pobehlica provokatívna.No ktovie ako to bolo naozaj.Tie dokumenty to je také všelijaké len aby bola senzácia zas a ludia mali čo rozoberať.Ale pravdu vie len Kramný sám

enmery
19. júl 2024

U judity bolo kopec dôkazov, chlapec ako rešeto u nich doma, ona dorezané ruky ako prasa, keď sa bodá normálnym nožíkom, Tomášov odtlačok topánky v jej rozkroku-chcel ju zo seba dostať preč. Žiadne stopy krvi po takom masakri na schodoch až dole či výťah odkiaľ mal vyjst údajný vrah. Veď tak zakrvácany muž by budil neskutočnú pozornosť. Celé spochybenie zabezpečili len jej rodičia, ktorí prekrucovali fakty a dôkazy na tej ich stránke. Tak sa začali oháňať motívom. Ona je pre mňa vinná a ešte dodám, že podľa mňa nebezpečná, lebo je tak emocialne plochá, že dokázala zbehnúť aj znalcov-k tomu vysoká inteligetná, to je najnebezpečnejšie kombinácia. Na youtube je rozhovor s jedným novinárom, ktorý bol prvý na mieste, robil rozhovory po cely cas vysetrovania so všetkými stranami a dosť dopodrobna to tam rozoberal to pozadie, čo sme my nevideli. Lebo prebiehal súd a nedalo sa o tom tak otvorené hovoriť, kým nepadol rozsudok. A to hej odvolanie na Navýši súd, čo tam bolo napísané je čistý grc. Tým len potvrdila, že je vinná a hlúpy obhajca vďaka tomu z nej urobil ešte väčšiu zrúdu bez emocionálnej roviny voči komukoľvek.

enmery
19. júl 2024

Prepáč, mimo tému o Judite, len si to spomenula a ja som akurát predvčerom pozerala ten rozhovor na YouTube s tým novinárom a pripomenula si mi to.

autor
19. júl 2024

@liusa82 No o tejto verzii sa vraví dlho, ale veľa žien je označených za ľahkých hlavne keď sa im niečo stane, toto ja neberiem žiadnym spôsobom ako "ospravedlnenie" aj keby si nechala platiť za sex, čokoľvek tak to vôbec neospravedlňuje jeho konanie. V žiadnom vesmírne.