Kaufland výhra

22. júl 2024

ahojte'
mala som snad uz 10 karticiek po nakupe nad 30 euro a zatial ziadna vyhra
vyhral uz vobec niekto a co?
sklamana som.
stastie nikde.

viestta
22. júl 2024

Brat raz davno vyhral wolkmen, okomentoval to: Nacisto som osprostel, lebo len na vola unavene stasie sada. Takze ber to ako pozitivnu informaciu, ze ta vyhry obchadzaju.

ptvw
22. júl 2024

Jedna kocka tu dávala žreb vyhrala 30 eur včera ci kedy

vikusjk
22. júl 2024

Teraz v kartickach sme nevyhrali, ale pred rokom sme vyhrali v Kauflande v podobnej sutazi (len nedavali karticky, ale sa trebalo prihlasit pri nakupe cez tu ich appku). To moj muz ma furt stastie, on vzdy nieco vyhrava

vyrovnanaosoba
22. júl 2024

Dokopy aj s celou rodinou sme mali už možno aj 30 karticiek a niktk nič.

autor
22. júl 2024
autor
22. júl 2024

@ptvw aj to je daco.

juliacenc
22. júl 2024

Ahoj ja len tak aby si nebola smutna ti poviem, ze som pred nedavnom vyhrala 50€ poukazku do kauflandu. Povedala som si vau… super… dnes som nakupila prasok na pranie, tablety do mycky a par cistiacich prostriedkov a bolo po vyhre. A potom som si uvedomila, ze som vyhrala a nic som si nekupila… nicim som sa nepotesila, nic som z toho nemala 😢 a este som si aj uvedomila ake su cistiace prostriedky drahe 🥵 skoda no, ze som ako aj nikdy nemyslela na seba a nekupila nieco pre seba. Drzim palce, aby si vyhrala a ponaucenie ak vyhras kup si nieco pekne pre seba

vyrovnanaosoba
22. júl 2024

@juliacenc ved tých 50e si minula na prostriedky, zober z rodinnej kasy 50e a kúp si niečo. Je jedno, z akých peňazí co zaplatíš, nie?

autor
22. júl 2024

@juliacenc ale ved si vsetky tie veci ''mala zadarmo'' nie?

autor
22. júl 2024

@juliacenc a presne ako pise vyrovnanaosoba ty si 50 eur v pluse, tak si nieco pekne za to kup a dakujem

juliacenc
22. júl 2024

@vyrovnanaosoba a tak to uz nie… len to spatne uvedomenie ma zamrzelo… lebo som nikdy nic nevyhrala a ked uz raz tak takto som to doripkala 😀

rachel36a
22. júl 2024

Kamaratka teraz vyhrala 30€, ja som pred rokom vyhrala poukazku 200€

evinka3007
22. júl 2024

Ja som tiež raz vyhrala 100€ poukázku na nakup 🙂

autor
22. júl 2024

@rachel36a
@evinka3007 tak asponze to neni podvod. asi musim fakt stuput do hovna

ekira1
22. júl 2024

Určite sú výherné žeby, veď si tým znížia dane 😉 ale klasika, len sem tam, aby ľudia nakupovali..

livinka1111
23. júl 2024

A ja som si zabudla tie kartičky v nedeľu pýtať a nákup za 80 Eur 🙈