Kaufland card

bloger
9. feb 2024

Baby ako to funguje s tou kaufland kartou. Dedko si ju doniesol domov. Prilepenú na takom letáku. Chcem sa ale opýtať, že či ju netreba ešte nejako aktivovať? Alebo je už platná a môže ju používať hned. Neviem ako to funguje.

bloger
autor
9. feb 2024

@arion92 Dakujem len to mi nevedel vysvetliť, že či mu to už tam aktivovali Vdaka.

ekira1
9. feb 2024

@bloger najlepšie je stiahnuť aplikáciu do mobilu. Bude vidieť body, kupóny.. v kľude doma si aktivovať čo chce. Inak sa bude musieť prihlasovať na predajni, ohlasovať..

bloger
autor
9. feb 2024

@ekira1 On nemá taký telefon ani ja. Skúsim tú registráciu čo mi poradil arion. Dakujem ti za slušnú reakciu.

eva8
9. feb 2024

@bloger stratila som karti, po par mesiacoch som ju nasla. Bola uz neaktivna. Vraj ju treba pravidelne pouzivat, alebo aktivovat

bloger
autor
9. feb 2024

@eva8 vdaka

eva8
9. feb 2024

@bloger niet zac. Mna to mrzelo,

ekira1
9. feb 2024

@bloger aký telefón? Veď stačí každý čo sa dá napojiť na WiFi 🤔 fakt je to otrava sa v obchode prihlasovať, aktivovať si kupóny, odhlasovať. Ak kupóny nevyužije, treba sa zas prihlásiť, kupóny deaktivovať aby sa vrátili body späť, inak prepadnú. Teraz je každú stredu na týždeň kupón na artikel za 1cent, len treba mať body. Alebo zľavy na nákup, niekedy za body, niekedy zadarmo. V aplikácii môžete mať viac kariet a všetky sa budú sčítať na jeden účet. Fakt je aplikácia lepšia.

arion92
10. feb 2024

@ekira1 Potrebuje smart telefón. Pravdepodobne to myslel bloger tak, že ho nemá.

bloger
autor
10. feb 2024

@arion92 presne tak