Kastrácia psa

23. nov 2023

Ahojte prosím vás ideme dat psíka vykastrovat (3r) môžeme mu dávať aj po kastracii granule Brit lamb and rice? Vraj sa majú po kastracii dávať iné ako pes bežné jedáva aby nepribral ale keď mu sedia tieto tak ci ich aj tak musíme zmeniť alebo je zloženie ok aj po kas. ďakujem

dadis
23. nov 2023

Viac priberaju fenky nez psy..zatial by som nemenila, pozorujte, popripade mozete ubrat z davky..ak by pribral, potom az by som nasadila specialne krmivo

autor
23. nov 2023

@dadis ďakujem ❤️

zuzubb007
23. nov 2023

Nemenili sme absolutne nic tie iste granule ma a ziadne priberanie

mima86
23. nov 2023

Mozete kludne minut,co mate a potom sa pripadne obzriet po inych granulkach pre kastovane zvierata.

summer23456
23. nov 2023

My máme fenku, nemenili sme granule, má tri roky a zatiaľ si drží váhu 🤣🤣🤣

colsami
23. nov 2023

Nemusite menit granule, nikdy som nemenila.
A nie nie je pravda ze po kastracii su zo psov ci suk gule. Pes zozerie len tolko, co mu majitel da. Zo skusenosti na ambulancii - obezne su v 99% pripadov tie psy, ktore pridu obezne uz pred kastraciou, kedze je velmi oblubene vykrmovat domacich milacikov ...
Takze ak mu krmivko sedi nemenila by som, no striehnite si davku a vsetko co spapa "pomimo".

autor
23. nov 2023
vkatush
23. nov 2023

Mojej sme dávali stále tie isté granule a nebol problém, vôbec nepribrala naviac, čo som sa bála dosť, aby z nej nebola zrazu guľa 😂

misters
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
colsami
24. nov 2023

@misters keby ti majitelia dali menej krmiva, pes urcite "poriadne nenaberie".

Vidim take pripady denne, a opakujem, ak majitel nie je vykrmovac a dava psikovi primerane a nie nadbytok zivin co zviera nespotrebuje, ani pes po kastracii nepriberie zo vzduchu. Takze viac je v rukach majitela ako samotnej kastracie 😉