Kartovanie na pošte

jarmilka2533
22. sep 2021

vie mi niekto poradiť ako sa robi kartovanie na pošte , mam stým veľký problém

11mirka22
22. sep 2021

@jarmilka2533 nemáš nadriadenu alebo kolegyňu, ktorá by ti to vysvetlila, ukázala? Neviem či takto na diaľku sa to bude dať vysvetliť... Čomu konkrétne nerozumieš?

kitty88
22. sep 2021

Najlepsie keby ti niekto ukazal, na dialku sa tazko radi, najlepsie vidiet, pisat si popripade poznamky...

jarmilka2533
autor
23. sep 2021

ukazali mi to len nie vo všetkom mám jasno napr:ráno zoznam-treba tam snimať aj expresne zasielky ,služobnu poštu,baliky R,,?

11mirka22
23. sep 2021

@jarmilka2533 si na pošte sama? Alebo aká veľká pošta to je? Ja som sama na menšej pošte. Všetky zásielky v zozname snimam ak majú čiarový kód, ostatné (uzávery, bezpečnostné kontajnery) nahadzujem ručne (počet kusov). V karte rovnako. Prepravné kapse ručne, zásielky s kódom snimam.

11mirka22
23. sep 2021

@jarmilka2533 samozrejme že iba zásielky, ktoré sú vykartovane. (uvedené na zozname či karte) ostatné Rká nesnimas.

jarmilka2533
autor
23. sep 2021

je to mala pošta ,je mi jasne ,že R pre klientov tam nesnimam , takže aj peňažny a peňažny a služobnu poštu treba ešte zapisať doUDL,? zaučali ma veľmi krátko aj to prišlo každym dňom niečo ine alebo nič , preto mam z toho v hlave mišmaš

11mirka22
23. sep 2021

@jarmilka2533 do služobného udl zapisujes služobné zásielky doporučene, balíky aj poistené listy (aj prídel peňažný ak ti chodí ako poistený list). Vždy keď pozapisujes zásielky, ktoré boli vykartovane v zozname alebo v karte, skontroluj si v zázemí nesparovane zásielky, tam sa ti zobrazia (keď klikneš dolu na náhľad) všetky zásielky, ktoré boli vykartovane a nie sú nikde zapísané...

11mirka22
23. sep 2021

@jarmilka2533 chápem, že máš chaos, je toho strašne veľa na pošte. Nový zamestnanec nemá šancu sa naučiť všetko počas za cviku. Hodia ťa do vody a plavaj... Najhoršie, že nechápeš súvislosti, ako tvoja práca nadväzuje na prácu iných ľudí na iných pracoviskách a pozíciách, preto ten chaos.. Pýtaj sa, stále sa na všetko pýtaj. Volaj manažérke poprípade na vedľajšiu poštu...

poopsie
23. sep 2021

Viem tiež kartovať... V čom nemáš jasno? V každej práci hodia do '' vody plávať ''

jarmilka2533
autor
27. sep 2021

viem ,že začiatky sú ťažké všade ,nič iné mi neostáva len volať tomu kto ma zaučal, len človek sa cíti dosť trápne , aj on má dosť svojej roboty

poopsie
27. sep 2021

@jarmilka2533 zapiš si to na papier, cely postup.. Potom sa ti nestane, že niečo zabudneš