Karta ticket restaurant - skúsenosti

marikaema
5. máj 2014

Kocky mm od tohoto mesiaca dostava v robote kartu ticket restaurant namiesto stravnych listkov. Mate stym nejake skusenosti? On tvrdi ze sa da s tou kartou platit vsetko,myslim v danych obchodoch.....ze sa stym da platit aj drogeriu a tak....je to pravda? Dakujem pekne za kazud odpoved🙂

matulik5521
5. máj 2014

@marikaema ahoj, ja mam tiez kartu namiesto gastracov, da sa s tym platit vsetko, teda nestalo sa mi este, ze by mi povedali, ze toto a toto nie. Len nevyhoda je ta, ze sa s nou da platit len v Bille a Carrefoure, v ostatnym obchodoch ju neberu, da sa aj v niektorych restauraciach, ale ja som este v takej nebola. Minimalny nakup na kartu je v cene gastrolistku, ktory predtym tvoj manzel dostaval, ja som mala min. nakup 3 eura. A ked som tam mala zvysok, tak som to musela vyratat tak, aby mi to vyslo, lebo ked som tam nechala napr. 2,99 tak som musela cakat do druheho mesiaca, kym mi tam zase nabehnu peniaze. pekny den 🙂

marikaema
autor
5. máj 2014

@matulik5521 Ahoj dakujem pekne. Pozerala som na internete a da sa uz vraj po novom nakupovat aj v jednote a v cba. Na ich stranke sa da vyhladat podla mesta,kde sa da nakupit. Len som bola zvedava ci vsetko sa da nakupovat🙂

angua27
5. máj 2014

@marikaema, ahoj ja mám tiež kartu ticket restaurant, platievam s ňou hlavne nákupy v obchode a nikdy mi nerobili problém, aby som rozdelila nákup, že iba potraviny a drogériu niečím iným zaplatiť. ja som celkom spokojná. 😉

erikad82
1. máj 2016

Dobrý deň! Už aj môj manžel v piatok ostal v práci gasto kartu,len trocha nerozumiem jednej veci a to: keď mu zamestnávateľ "dobije" kartu napr v máji do kedy to musí minúť -hneď v ten mesiac alebo sa nejako peniaze prenášajú? Vopred ďakujem za každú radu! Pa

jarus_galbi
11. máj 2016

@erikad82 Ahoj, to co tam zostane sa ti prenesie aj do druheho mesiaca😊 treba pozriet presne v podmienkach cu tam je nejake obmedzenie. Mne sa podarilo vzdy peniazky na karte minut a ked tam zostane nejake to euro, tak sa prirata k sume v dalsom mesiaci😊

stormie
11. máj 2016

Aj v lidli ju beru, podla mna je lepsia ako listky, nezabera miesto v penazenke a na aplikacii v monile stale viem kolko este mam zostatok, sa cudujem te to niekto nevymyslel uz davno

drvardusan
10. apr 2018

da sa aj v parfumeriach a podobne?

stormie
10. apr 2018

@drvardusan nie, je to namiesto gastro listkov takze iba na potraviny - v obchode alebo restiky, nie spotrebny tovar

miricaaa
10. apr 2018

@matulik5521 ja s nou platim aj v Tescu, Kauflande, Jednote, Bille, Lidli. Je to pohodlnejsie ako gastrace.

drvardusan
11. apr 2018

hej ale ked sa plati v tescu moze sa aj naradie kupit na to

katkullka
11. apr 2018

Ahoj aj my ju mame a da sa s nu platiť vsetko od 3e ale v drogerii neplati, iba ak by si drogeriu kupila v potravinach

nice202
11. apr 2018

mozes s nou kupovat hocico v potravinach. U nas ju beru skoro vsade, Kaufland, Tesco, CBa, Lidl, Fresh atd atd

marusia12
11. apr 2018

@drvardusan v Tescu môžeš kartou platiť za všetko, čo kupiš v predajni. Tak aj hrnce, naradie a pod.

drvardusan
11. apr 2018

ale to sa asi netyka obchodov vo vnutri vsak co su popri

montes92
22. apr 2021

Zdravím, chcem sa opýtať či má niekto skúsenosť platiť v lekárni s kartou ticket restaurant, či mu to zobralo normálne, lebo napríklad v lidli keď som kupoval aj spotrebný tovar, aj cigarety tak som zaplatil mobilom keďže aj tam mám uloženú kartu a normálne mi to zobralo, ak niekto ma skúsenosti s platbou v lekárni za liek, či už bez predpisu, alebo s predpisom a zobralo mu kartu, dajte mi prosím vedieť. PS VIEM ŽE GASTRO KARTA JE určená LEN NA POTRAVINY, ale viem že v pohode sa dá zaplatiť aj spotrebný tovar, len lekáreň som ešte neskúšal čí zoberie kartu, kto stým nemá skúsenosti poprosím zbytočne nepisat ďakujem.