Karmický vzťah

nepalsky
6. aug 2015

Zdravím vás. Je možné zistiť či medzi dvoma konkrétnymi osobami jestvuje tzv. karmické spojenie, prepojenie, karmické puto, karmická väzba, karmický vzťah, jednoducho čokoľvek čo má karmický charakter? Ak áno, akú službu k tomu by ste mi odporučili? Ďakujem vopred za odpovede (beriem do úvahy iba odpovede ktoré priamo súvisia s témou).

warholette
6. aug 2015

Nie, nie je to mozne.

0silvia0
6. aug 2015

@nepalsky určite existujú ľudia, ktorí sa tomuto venujú, stačí si hodiť do googlu svoju požiadavku a nájdeš kopu ponúk. Ale mňa skôr zaujíma, načo ti toto bude? Treba ísť dopredu, budovať čo je, neriešiť minulosť
a pracovať s prítomnosťou. Čo urobíš s informáciou, že napr. tvoja partnerka bola v minulosti tvoj despotický otec, ktorý ťa psychicky deptal? 🙄

nepalsky
autor
7. aug 2015

Chcel by som to kvôli svojmu nenaplnenému vzťahu resp. kvôli jednej žene ktorú som nikdy neprestal ľúbiť, na ktorú som nikdy neprestal myslieť odkedy ju poznám (pritom som ju spoznal ešte v čase kedy bola mladé dievča). Chcel by som vedieť, že ak niečo medzi nami je čo má karmický charakter, čo by som mal spraviť aby nebola medzi nami pretrhnutá karmická línia. To je celé.

alaguema
7. aug 2015

@nepalsky Karmické prepojenie máš s úplne každým, kto sa v tvojom živote vyskytuje, alebo vyskytol. Teda všetci ľudia, s ktorými si mal, alebo máš (budeš mať), nejaký (akýkoľvek) vzťah. Karma je iba zákon, alebo uplatnenie zákona rovnováhy v praxi. Ľudia si pod pojmom karmický vzťah predstavujú niečo mimoriadne, ale je to úplne denná, bežná vec v živote...alebo si myslia, že ak je vzťah karmický, musí byť navždy, alebo že jednoducho musia byť spolu. Ale to je úplne nesprávne pochopenie učenia o karme. S rodičmi máš tiež karmický vzťah a predsa ťa nechajú odísť, keď príde čas. Aspoň by mali.
Možno tá dievčina, ktorú spomínaš, už svoju úlohu v tvojom živote splnila a tvojou úlohou vo vzťahu k nej je možno naučiť sa nechať veci/ľudí odísť. A možno ešte budete spolu. Bude to tak, ako byť má 😉

0silvia0
7. aug 2015

@nepalsky nerob nič, je to tak, ako má byť. Všetko je tak ako má byť. Ak ťa zaujíma, ako fungujú minulé životy a ako sú ľudia navzájom poprepájaní, prečítaj si knihy napr.
http://www.martinus.sk/?uItem=3473
http://www.martinus.sk/?uItem=88554
Darmo sa budeš snažiť, keď daná slečna má vzťah s tebou dávno uzatvorený... mal by si situáciu prijať takú aká je a neryť sa v tom. Daj dievčine duševnú slobodu a bude daná sloboda aj tebe vo forme odpútania sa od
nej... toto fakt nemá význam. Skús to brať tak, ak veríš na minulé životy/karmu, že niečo ste spolu mali určite do činenia, ale podrobnosti aj keby si ich vedel, ti dievčinu nepripútajú aj tak k tebe...

modresede
7. nov 2019

Keď niekto má karmu ja som ju rozhodne zažil je to niečo veľmi pôsobivé a pozoruhodné ! A všeobecné filozofia a náboženstvo k tomu nepatria ! Je to tak ! Ale čo je práveže najviac pravda všetci kdo v čo najlepšom veríme vntom pravda že sme ! A keď pravdu vieme o sebe tak sa jej snažím čeliť zniekim kdo mi pomôže ! A nie toto ! Ale ide o to že ona napriek tomu vedela ale napriek nečelila v pred ! Čelila sebe ako mne ! Je to čudné ale aj tak ! 5 rokou plakať za svoje chyby je normálne ale uvedomiš si ale nenapravit je čudná vec ! Veď sú to len veci ktoré žiada ako pre seba aby zneužila ale neotpustila mi keď prišiel čas na mňa ! Pol roka som nebol zamestnaní lebo trochy finančné problému som mal ale rozhodne veľký nebol ! Lebo kde išiel problém bol v tom že keď mi mala odpustiť tak nevedela za čo zabudla a ja že čo žiadala či si spomína na to čo žiadala odpustenie ! A ja že haló odpúšťam ty ! A ona že chce chlapa ! A keď posledný krát odchádzala pozrela sa mi do očí keď som to žiadal 5 rokov ona to spravila na posledný a pre seba ! Len preto lebo ja som nechápal že žena ktorá klame a je neurpimna v očiach a nevie byť ani spravodlivá a ani nič ! S toho višia ako má byť a ešte príležitost som jej dal a napriek som povedal si Karma a ona to vedela a nečelila v pred ! Kôli láske ale kôli sebe ! Je toto normálne ? Ale vážne !

1jedina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz