Kanárik mi prestal spievať.

slavkasobanska
28. jan 2020

Ahojte mam rok kanarika , spieval krásne , potom mu vypadávali pierka tak prestal , to viem že vtedy nespievajú ,chorý nebude je čulý , lieta po byte , čviriká , krmivo má kvalitne aj zelené má , neviem prečo už nespieva ,

petkasaurus
28. jan 2020

Nekupili ste mu fesandu? Vtedy kanariky prestanu spievať, ked uz ma samicku pri sebe.. My sme tak mali.

slavkasobanska
autor
28. jan 2020

@petkasaurus práve že nie sám ,,,

korra
28. jan 2020

@slavkasobanska bez obav, kanare nezvyknu spievat celorocne, moji tiez pauzuju (samci). Daju si po prepereni pauu, kludne aj 2-3 mesiace 😉

slavkasobanska
autor
29. jan 2020

@korra aha dakujem pekne

jozefka1235
29. jan 2020

@slavkasobanska KLAMUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, bež okamžite s kanarikom k veterinarovi!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lucpro1
29. jan 2020

ak papa a javi sa byt v poriadku, tak mozno len nema naladu si spievat. nie je to predsa stroj

pink_lady
29. jan 2020

nas mava pauzu aj 2-3 mesiace a potom ho musime zatvarat do tmy, lebo sa nezastavi od 5.rana do 22.- vecera :p ale uz zacal byt odolny aj na tmu, a dokaze aj v tme spievat...

slavkasobanska
autor
29. jan 2020

@lucpro1 áno vyzerá byt zdravý , vystrája stále , neposedí

slavkasobanska
autor
29. jan 2020

@jozefka1235 prečo ??

petkasaurus
29. jan 2020

@slavkasobanska na to nereaguj, ona vidim, ze ma zrušený ucet, to bolo na provokaciu 🙂

slavkasobanska
autor
2. feb 2020

Ahojte píšem že začal spievať , a ja som mu kúpila iné krmivo , síce stále kupujem pre kanárikov čo je , toto je nejaké zahraničné a obsahuje vitamíny a sušené vajíčko , tak to možno bolo tým ale vďaka za rady