Kamenná predajňs Bonprix v BA

17. aug 2020

Ahojte viete mi poradiť či je dakde predajna kamenná Bonprix v Bratislave? Lebo chcela by som si s tade kúpiť šaty ale nechcem ich objednávať cez internet najradšej mám keď si ich v obchode vyskúšam ďakujem 😊

20viki13
17. aug 2020

na SVK neni

hettinka
17. aug 2020

Kamenná nie je. Kľudne objednaj, dodávka je1-2 týždne a čo nesadne, vrátiš.
Teraz je aj akcia 15% zľava. Len do 20.08.2020. Kód akcie: 1682

simca06022011
17. aug 2020

Nie... je to eshop.

lucia851
17. aug 2020

Ja objednávam len cez eshop

martinals
17. aug 2020

Je to len e shop, bežne objednávam a s vrátením tovaru nikdy nebol problém,peniaze vždy poslali na účet. Čo sa týka veľkosti, objednávam o číslo menšiu.

autor
18. aug 2020

No skúsim ešte dačo pobehať po Bratislave lebo potrebujem šaty na svadbu a na tej stránke sa mi páčili spoločenské a nemajú ani prehnane ceny.. Len sa bojim objednať lebo mam na prd postavu som nízka a mam širšie boky a nie každé šaty mi padnú a ešte ma viacej rozširujú

hettinka
18. aug 2020

Ja mám odtiaľ všetky spoločenské šaty. Tiež nemám ideálnu postavu.

xckaret
18. aug 2020

@martinals takze ked nosim bezne 38, objednam si 36?

autor
19. aug 2020

A neviete mi poradiť keď uz nemá bonprix kamennú predajnu kde by som mohla kúpiť dajaké pekne spoločenské šaty za rozumnú cenu v Bratislave? Lebo ja niesom dajaka nákupná maniacka a dajak ma nebaví behat po obchodoch tak radšej chodím na istotu 😄😄😄

simca06022011
19. aug 2020

Ak ti môžem.poradit, ja si bonprix objednávam viac kusov, viac možností... A co nie je dobre pošlem späť 😁

zuzuliennka1
19. aug 2020

precitaj si hodnotenia na tie saty, zeny tam vzdy uvadzaju, ako im sedia, vidis tam aj, ake cislo si objednali a ony same uvadzaju aj, ze ci im je na ich bezne cislo - toto objednane vacsie alebo mensie 🙂 objednavala som min. rok suknu na svadbu, prva nesadla, rovno som objednala a zaplatila druhu, medzitym odoslala tu nespravnu, a potom mi za nu aj prisli peniaze na ucet... chvilu som sice mala zaplatene za dve sukne a doma ziadnu 😁 ale funguju rychlo a bezpecne, ja som bola spokojna

ja som objednavala prvykrat vtedy, dnes by som rovno objednala aj tri kusy, a co nesadne, by som poslala spat a poslu peniaze

martinals
19. aug 2020

@xckaret ja to tak robím a zatiaľ mi oblečenie sedí 🙂, no každá sme iná.