Kamarátka z internátu

31. júl 2022

Dobrý deň prajem pred troma rokmi keď som bola na internáte má náhodne dali na izbu s dievčaťom z môjho rodného mesta ,keďže som bola o dva roky staršia odišla som skôr ,odvtedy už je to viac ako dva roky odkedy som odišla,odvtedy sme sa stretli raz a teraz mi napísala že má čas či sa nechcem stretnúť,som jediná keď mi príde divné že dva roky sme sa ani nekontaktovali a tak zrazu chce ísť von ? Nerozumiem tomu 😁 či sa nudí,alebo nemá s kým alebo čo ,lebo keď sa niekomu dva roky neozvem tak mi asi nechýba aký máte na to názor ? Ísť či nie ?

lindous
31. júl 2022

Ak si bola o 2 roky staršia, tak po 2 rokoch zrejme aj ona doštudovala, vrátila sa domov do rodného mesta a obnovuje kontakty, ktoré má tam, keďže ostatní kamaráti, ktorých mala v meste kde VŠ sú teraz ďaleko 😊 ja by som kľudne šla, ak ste si rozumeli, pokecáme a možno sa zase začnete kontaktovať častejšie alebo aj nie, uvidíte... prinajhoršom ti bude ponúkať kozmetiku alebo finančné služby, vtedy to proste ukončíš a pôjdeš domov😂

solange7
31. júl 2022

Ked je v pohode a rada sa s nou stretnes tak jej odpis. Akurat by som asi rovno spomenula, ze dufas ze ti nebude ponukat nejake produkty. 😀

janai1
31. júl 2022

Takéto obnovenie kontaktov zaváňa poistkami 🤣

boldo87
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
patus_2
31. júl 2022

@janai1 presne to isté napadlo aj mne. Väčšinou sa po x rokoch chcú stretávať nádejní poisťovaci. Ale ktovie, možno sa len naozaj chce porozprávať s kamarátkou 🙂

leskovael
31. júl 2022

No hlavne by som reagovala a rozhodla sa ako chcem a nepísala by som na MK čo si o tom iní myslia 🤦‍♀️😂 veď keď chceš ísť choď, keď nie tak nechoď... A nie vôbec to nieje divné, bývala som preč a keď som sa vrátila raz za 1-2roky a po návšteve rodiny som mala ešte čas, kontaktovala som kamošky zo základnej /strednej školy s ktorými si bežne nepíšem (aj tak ich beriem ako kamošky aj ked nie sme v častom kontakte) že či sa stretneme, že som na blízku a rada by som ich videla 🤷🏽‍♀️ pevne verím že ani jedna sa nad tým takto nezamýšala.. 😂😂😂

h2
31. júl 2022

To už sa treba pýtať na koníku aj na to, či sa stretnúť s kamarátkou? Podľa mňa presne, ako píše @lindous . Doštudovala, vrátila sa. Chceš ju vidieť? Choď. Nechceš? Nechoď.

lintu
31. júl 2022

Nie je na tom nic divne. Kolko ludi zhana kontakty na druhych, ktorych nevideli 20-30-40-...rokov? Nie kazdy to musi automaticky mysliet len v zlom.

vilma7
31. júl 2022

Ak sa ty chceš s ňou stretnúť, neriešila by som dôvod. Možno ťa ozaj len rada opäť uvidí.
Ja som sa už tiež s kadekym po rokoch stretla a.vzdy to boli príjemné chvíle, žiadne že čo za tým bude.

Ak ju rada uvidíš, smelo do toho.