Kamarátka nespravila vodičák

6. sep 2021

Ahojte. Na obed mi volala kamaratka ze nespravila vodicak ( cvicisko) len preto ze presvihla tych 10minut a spravila ho vraj BEZ CHYBY o 30 sekund neskor . Policajt ju vychvalil ako jej to slo,zial nestihla cas. Druhy policajt by ju vraj na jazdu pustil, este krutil hlavou nad tym svojim kolegom. Je to za Vas velky dovod na to nepustit niekoho na jazdu? Ja sama som mala tiez nieco velmi podobne ked som robila skusky,tiez cvicisko a vsetci krutili hlavou. Dakujem za nazor

janai1
6. sep 2021

Nesplnila podmienky (urobila CHYBU) = nepostúpila na jazdu.... Neviem, co je na tom na diskusiu 💁‍♀️
Inak, to čo robila 10,5 minúty na cvičisku?

sasa1310
6. sep 2021

30 sekúnd je vcelku dosť. Neurobila, čo chceš robiť?

gdpr
6. sep 2021

Áno je to dosť nato aby ju nepustil ďalej. Ja som bola v minulosti na pár skúškach a keď som videla ako niektorí vodiči a hlavne vodičky sú vystresované noha im skáče hore-dole na pedáli, na 10x zachádzajú do "domčeka" tak to ani ja by som nedala. Na cvičisko tých 10min je až až času.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
autor
6. sep 2021

@viestta jasne, mna skor prekvapilo ze sa nezhodli s tym druhym ,ten by ju pusti

gdpr
6. sep 2021

A ak si dobre pamätám je tam len pár kuželiek a 3 parkovacie miesta ak to rozpočítam do jedného vchádzala viac ako 2min. To v praxi neviem, či by bolo vhodné najmä, čo sa týka pozdĺžnych miest pri ceste alebo aj na ktoromkoľvek inom parkovisku pri väčšom nákupnom cente.

autor
6. sep 2021

@janai1 ja tiez neviem,mne osobne cvicisko neslo ked som pre rokmi robila, naucila som sa parkovat az praxou no vzdy to bolo aj tak za par minut a pan policajt jej povedal ze sla plynule. Tak neviem naozaj ze co tak dlho tiez ,mozno bolo v tom cosi viac,bohvie

kitycat
6. sep 2021

Pochvalil aby ju neodradil. Teraz vie co ma vylepsit

leuchtturm
6. sep 2021

Raz ma zastavili policajti. Jeden mi chcel dat pokutu, druhy nie. Tvoja kamoska nesplnila podmienky, pojde na druhy krat robit vodicak.

diewcatqoo
6. sep 2021

Ked som ja robila vodicak este daaavno pradaaavno, bol tam so mnou chalan, ktory siel na jazdu po deviatykrat.
Ozzy Osbourne urobil vodicak na 19. pokus 🤘
Povzbud kamosku, nech to nevzdava.

siska53
6. sep 2021

Lenze musi spravit bez chyby do 10 minut. Ak by spravila chybu, tak to uz ani nedokoncuje cvicisko a ide dalsi.

maris5
6. sep 2021

Cvicisko je na cas? 🤔 to som netusila, a neviem ze by niekto meral cas.

panelacikova
6. sep 2021

@diewcatqoo ktovie prečo, možno bol 18x napitý 😀

panelacikova
6. sep 2021

@maris5 asi nejaké novinky posledných rokov, myslím si. ja som robila pred viac než 25 rokmi a neviem, žeby nám niekto meral čas. ale ako niekto vyššie písal, tak zase parkovať viac ako 2 minúty, tak to je dosť aj na leňochoda 😀

ivanaks
6. sep 2021

Ja som prvýkrát tiež nespravila kužele, lebo som od stresu dostala taký kŕč do nohy, že som tých 10 minút nestihla. Na druhýkrát som to "dala" bezproblémov a v časovom predstihu. Zaplatila som si ďalšie hodiny a cvičili sme takmer výlučne kužele. Nadobudla som potrebnú sebaistotu a šlo to. Nech nestresuje, nerieši kto by, čo by, keby, ale natrénuje to tak, že si bude veriť. 😉

siska53
6. sep 2021

@maris5 ano, je, meraju cas. Aj nas na to upozornovali. Par sekund, ok, ale ak je to viac alebo niekto spravo chyby, hold, zopakuje si to.