Kam zmizol vláčik z Avionu?

andrema
6. dec 2011

Ahojte mamicky.Niektore z Vas asi poznali vlacik v avione. ten co chodil po celom obvode obchodneho domu.
Viete kam sa podel? Kupila som pemanentku s tym, ze do konca decembra sa da pouzit a prideme v novembri a vlacik nikde.
Da sa niekde stazovat? To popredavali permanentky a stratili sa? Ma to narmalne nahnevalo. A nejde len o tu permanentku,ale aj o sklamanie mojej dcerky, kedze sme sli na vlacik on nikde.

sisaha
6. dec 2011

@andrema ked som tam bola pred mesiacom, tak tam este bol..skus si zavolat priamo do Avionu, ze kde je..pripadne ich skus najst na nete a oslovit ich, aby ti vratili peniaze..

trixi
7. dec 2011

@andrema aj my sme ho hladali. Neviem kam zmizol ale Matkovi som povedala, ze teraz nemoze chodit, lebo je tam strasne vela ludi a bolo by to velmi nebezpecne aby sa tam motal vlak. Aj my mame nevyjazdenu permanentku. Ked nieco zistis daj vediet. Aj mna by to zaujimalo.

terrs
7. dec 2011

@andrema podľa mňa tam bude presne ten dôvod čo načrtla @trixi - veľa ľudí. všetky tie obchoďáky sú strašne plné pred Vianocami, takže by to bolo dosť nebezpečné..

elvi00
7. dec 2011

@andrema aj moja mala je sklamana a stale chce na vlacik,aj pemanentku mame.som pocula ze su v Prahe ☹

andrema
autor
9. dec 2011

baby ja viem,ze tam je vela ludi teraz v tom Avione a tie vianocne ozdoby tam predavaju,ale na co potom tvrdili,ze tam vlacik bude do konca roka, to nevedeli,ze tam nebude moct byt? Ma stvu, stale len osklbavat o peniaze

lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
andrema
autor
9. mar 2012

no super, predali listky a zmizli

kocmar
2. máj 2012

Ahojte maminy,
pisala som na tuto stranku http://www.mini-express.cz/index.html, tak uvidim, co a ci vobec odpisu.
😖

katka1981
2. máj 2012

zistili ste nieco? aj nam ostala jedna jazda